Menu

Tarned Kindrali Majade viimasele korterelamule on alanud

18/11/2021

E-Betoonelemendi ja Oma Ehitaja koostöös on valmimas Tallinnas Tondil Kindrali Majade kolm korterelamut aadressidega Sammu tn 5/Talli tn 4, Sõjakooli tn 14 ja 16 ning Rivi tn 6/Talli tn 2. Kindrali Majade kahe korterelamu tarned on lõppenud, viimase ehk kolmanda korterelamu tarned on alanud.

Projekt: Kindrali Majad
Aadress: Sammu tn 5/Talli tn 4; Sõjakooli tn 14 ja 16; Rivi tn 6/Talli tn 2, Tallinn.
Tellija: Oma EhitajaOÜ
Arhitekt: Allianss arhitektid
Toodete nomenklatuur: õõnespaneelid, siseseina- ja välisseinaelemendid, trepid ja rõdud
E-Betoonelemendi müügiinsener: Neeme Kasela
E-Betoonelemendi projektijuht: Toomas Böttcher

E-Betoonelemendi projektijuht Toomas Böttcher: „Kindrali Maju arendab Pro Kapital Grupp kontserni kuuluv ettevõte OÜ Marsi Elu, kes sõlmis elamukompleksi kolme korterelamu ehitamiseks lepingu Oma Ehitajaga selle aasta alguses. E-Betoonelement koostöös Oma Ehitajaga on nüüdseks Tondile Kristiine City’sse juba kaks kortermaja püstitanud ja tarned kolmandale elamule on alanud.
Kõik kolm valmivat korterelamut on eriilmelised - Sammu tänava korterelamu tarbeks tarnisime musta pesubetoonpinnaga välisseinaelemendid, Sõjakooli tänava korterelamu vormipindadega välisseinaelemendid värviti tehases valget värvi. Viimase ehk Rivi tänava kortermaja välisseinaelemendid valmistatakse punastes toonides tänu elementide tootmisel kasutatavale punasele pigmendile ja pealt struktuursed tänu puuhõõrde viimistlusviisile.
E-Betoonelement tarnib viimasele 5-korruselisele korterelamule, nagu ka kahele esimesele majale, õõnespaneelid, siseseina- ja välisseinaelemendid ning trepid ja rõdud.“

Allianss arhitektid, Indrek Tiigi: „Kindrali Maju planeerides soovisin luua linna keset linna. Maa jagasin inimmõõtmelisteks kvartaliteks koos nendevaheliste puiesteedega. Kõik hooned asetuvad selgelt tänavajoonele ja uksed avanevad otse tänavale. Hoonetevaheline ala on kavandatud rahulikeks urbanistlikeks siseparkideks, kus liikumistempo on aeglane ning puhata ja mängida saab puude ja põõsaste keskel. Hoonete välisviimistluses domineerib betoon: väärikas must, rustikaalne massvärvitud punane ja valge sile betoon. Avarad rõdud ja lodžad on vooderdatud hubase puiduga, luues Kindrali Majadest mõnusa koha, kus elada.“

Kindrali Majade must ja valge kortermaja valmivad lõplikult 2022 aasta suvel, kolmas ehk viimane valmib nende järgselt.

Uudise allikad ja lisainformatsioon:
https://kindralimajad.kristiinecity.ee/
https://oma.ee/uudised/oma-ehitaja-hakkab-pro-kapital-grupile-rajama-uusi-korterelamuid/

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down