Baashall™ – tööstus- ja laohooned

Neeme Kasela

Neeme Kasela

Baashalli ehituslahenduste müük ja nõustamine

Võta meiega ühendust!
Teeme pakkumise sinu projektile.
Aitame leida parima lahenduse ning nõustame erinevate tehniliste küsimuste osas.

Telefon:
+372 671 2513, +372 517 2774

E-mail:
neeme.kasela@betoonelement.ee

Täisteenus elementLAHENDUS

Kavandame

Projekteerime

Toodame

Transpordime

Paigaldame

Baashalli eelised

Arhitektuurne ilme

Lisaks moodulsüsteemile omasele gabariitmõõtude paindlikkusele võimaldab Baashall ka hämmastavalt suurt arhitektuurilist vabadust.

  • Esiteks on seina moodulitel laialdased pinnakatte võimalused, nagu betoonil üldse. Ka moodulite struktuurset rütmi võib tundmatuseni muuta, tuues dekoratiivsesse pinnakattesse näiteks horisontaalse jaotuse.
  • Teiseks: seinamoodulite sisse on projekteeritavad igasugused avad.
  • Kolmandaks: osa mooduleid on võimalik asendada muude ehituslike ja konstruktiivsete lahendustega, mis annab rohelise tee eriilmeliste hoonete tekkele.
  • Neljandaks: ehitiskehandit lõhkumata võib seda ilmestada arhitektuursete lisanditega, nagu iga teistki hoonet.

Kõik lisandid ja variatsioonid lisavad hinnale oma panuse, kuid teevad ühtlasi elementaarsest ehituskehandist arhitektuuri.
Sõltub tellija ja arhitekti koostööst, kui omapäraseks kujuneb lõpptulemus.

Kompleksne lahendus

Konstruktsiooni ülim lihtsus ja kergus on saavutatud tänu aastatepikkustele uuringutele, katsetustele ja arendustegevusele.
Leping Baashalli püstitamiseks hõlmab kõiki töid alates konsultatsioonidest ja eeltöödest, püstitamisest, katuse töödest kuni akende ja uste paigalduseni.
Katus soojustatakse, kaetakse vastupidava veekindla materjaliga ning lahendatakse ka vihmavee drenaaž.
Lisaks: kõikidest hoonetüüpidest on betoonelementehitis kõige varga- ja tulekindlam.

Aja kokkuhoid ja säästlikkus

Võrreldes tavaliste ehituskonstruktsioonidega võib Baashalli projekteerimisstaadiumis kõvasti aega kokku hoida, seda tänu põhjalikule eeltööle: elementide standardsusele ja konstruktsiooniloogikale.
Samuti on teistel betooni ehitusmeetoditel raske võistelda Baashalli püstitamiskiirusega ehitusplatsil.
Vajaduse korral võib hoone hiljem ümber ehitada, isegi tükkideks võtta ja ilma eriliste kadudeta uues kohas taas kokku panna. Ning lõpuks on kogu ehitis taaskasutatav, oma ülesande täitnud paneelid purustatakse ning nendest võib valmistada kas uut betooni või selle täiteainet.

Lai pinnalahenduste valik

Hoone pikkust ei piira miski, selle määrab teie ehitise funktsioon – mitu moodulit te otsustate järjest paigaldada.
Kui teie vajadused nõuavad rohkem kui 24 (30) meetri laiust hoonet, tuleb esimese mooduli rea kõrvale lihtsalt järgmine laduda.
Katuseelementide otsad toetuvad sel juhul samuti postidele, kuid postiridade vahekauguseks on uskumatud 24 (30) meetrit. Seega ei ole ka hoone laius piiratud – tegutsemisvabadust ei piira muu, kui ainult teie käsutuses oleva maatüki mõõtmed.
Vaatamata standardiseeritusele võimaldab moodulhall vormi mitmekesisust.
Baashalli tunnuseks on elementide horisontaaljaotus. Arhitekt saab seda kas rõhutada või vastupidi, selle mõju dekoratiivsete võtetega üle mängida.
Betoonelement on väga vastutulelik. Pinnalahenduste valik on väga lai, alates robustsest naturaalsest looduskivimi purust kuni poleeritud pinnani, ühtlasest kivitoonist kuni maalilise sinakasrohelise lasureeritud pinnani.

Energia kokkuhoid

Baashallil on betoonelemendile omane võime akumuleerida temperatuuri. Elemendi suur soojusmahtuvus loob stabiilse sisekliima ning kuna hoone on hästi isoleeritud ja ilmastikukindel, on Baashalli hooldus- ja küttekulud madalad. See võimaldab kokku hoida kliimaseadmete arvelt, tänu sellele puudub Baashallis ka tõmbetuul.

Suurepärane sisekliima

Üks seni alahinnatud töö efektiivsuse mõjutaja on temperatuur ruumis. Uurimused tõestavad, et kui temperatuur ruumis tõuseb üle 23 kraadi, langeb töövõime järsult, edasi sel kuumenemisel jätkub efektiivsuse langus samas tempos. Samuti mõjub ka temperatuuri langemine
Kui võrreldi erinevate konstruktsioonidega hoonete sisekliimat ühe suvise ööpäeva jooksul, siis metallhoone puhul olid kõikumised drastilised, betoonehitise puhul veidi sujuvamad, kuid Baashall üllatab kõiki väga stabiilse kliimaga.

Sisekliima