Menu
image/svg+xml

Keskkonnasõbralike toodete ja lahenduste
kontseptsioon Consolise ettevõtetes

Oleme Consolises võtnud eesmärgiks luua jätkusuutlik keskkond, mis meie valdkonnas tähendab eelkõige pakkuda turul CO2 neutraalseid tooteid ja lahendusi. See on väljakutseid esitav teekond, kuid iga samm selle suunas on tuleviku seisukohalt määrava tähtsusega. Meie kõigi panus ja suhtumine loevad - nii nagu on meie tooted ja lahendused tihti hoonete selgrooks, peab ka meil endil olema selgroogu, et see vastutus võtta ja ka päriselt keskkonnast hoolida ning jätkusuutliku tuleviku suunas liikuda.
Consolises anname oma parima, et tuua muutus - oma töötajate, planeedi ja kohalike kogukondade jaoks. Me teeme seda läbi keskkonnamõjude vähendamise, kogu väärtusahela ulatuses ressursside kasutamise tõhustamise ja luues sealjuures mitmekesise, võrdse ja kaasava töökeskkonna oma inimestele, kus on võimalus kasvada. Oleme pühendunud ÜRO säästva arengu eesmärkide toetamisele, millest oma äritegevuses lähtume.

Consolise rahvusvaheline pühendumus ja kohustused tagavad, et meie keskkonnaalased pingutused avaldavad reaalset mõju ja juhivad meid õiges suunas:

🌎 Aastaks 2030 jõuab turule kliimaneutraalne betoon ja meie pikemaajaline visioon on, et kogu betoon oleks kliimaneutraalne. Oleme Consolises turule toonud Consolis Green Spine Line® – meie sertifitseeritud monteeritavad lahendused, mille CO2 emissioon on vähemalt 15% madalam kui kohalikul tööstusstandardil.
🌎 Consolises oleme otsustanud võtta juhtrolli oma tööstuse jätkusuutlikuks muutmisel, eesmärgiga saavutada aastaks 2050 kliimaneutraalsus.
🌎 Consolises oleme pühendunud ringmajanduse suurendamisele. Betooni ringlussevõtu ja taaskasutamise abil saame vähendada algmaterjalide kasutamist ja nii saame veelgi vähendada meie mõju keskkonnale.
🌎 Enda ja oma valdkonna edasiliikumist edendame oma keskkonnaalaseid pingutusi mõõtes ja selleks kasutame keskkonnatoodete deklaratsioone (EPD-sid).
🌎 87 protsenti Consolise valmistoodangust toodetakse 36 tehases, kus on kasutusel sertifitseeritud keskkonnajuhtimissüsteem ISO 14001.
🌎 Kasutame CODE keskkonna standardit - enamuses meie tehastes kasutatakse Consolise enda LEAN-põhist kontseptsiooni, mis tagab Consolise kõrgete standardite järgimise kogu tootmisprotsessi vältel.
🌎 Meie töötajate, partnerite, klientide ja külaliste heaolu on meie prioriteet ja me püüdleme õnnetustevaba töökultuuri poole.
🌎 Meie eesmärgiks on olla atraktiivne tööandja - tagades ohutud ja koostööle suunatud töökohad ja keskkonna, kus inimesed ja meeskonnad saavutavad suurepäraseid tulemusi.

Täpsemalt loe edasi siit: https://www.consolis.com/sustainability/

Vaata ja kuula Consolise tegevjuhi Mikael Stöhr, Consolis CEO videopöördumist ja loe teema kohta pikemalt 
Consolis sustainability

E-Betoonelement keskkonnadeklaratsioonid

E-Betoonelement on pühendunud keskkonnasõbraliku ja jätkusuutliku tuleviku loomisele. Consolis Baltikumi äriüksusele, kuhu kuulub ka E-Betoonelement, anti välja toodete keskkonnadeklaratsioonid ehk EPD-d (EPD – environmental product declaration). Kolmanda osapoole poolt väljastatud dokumendid annavad ülevaate E-Betoonelemendis toodetavate raudbetoonelementide keskkonnamõjudest.
Kõik õigused kaitstud © 2023 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down