Menu
image/svg+xml

The concept of environmentally friendly products and solutions in Consolis enterprises

At Consolis, we have set a goal of creating a sustainable environment, which in our field means, above all, to provide CO2-neutral products and solutions in the market. It is a challenging journey, but every step towards our goal is crucial for the future. The contribution and attitude of all of us count – as our products and solutions often serve as the backbone of buildings, we, ourselves, must also have the backbone to take this responsibility and really care for the environment and move towards a sustainable future.
Consolises anname oma parima, et tuua muutus - oma töötajate, planeedi ja kohalike kogukondade jaoks. Me teeme seda läbi keskkonnamõjude vähendamise, kogu väärtusahela ulatuses ressursside kasutamise tõhustamise ja luues sealjuures mitmekesise, võrdse ja kaasava töökeskkonna oma inimestele, kus on võimalus kasvada. Oleme pühendunud ÜRO säästva arengu eesmärkide toetamisele, millest oma äritegevuses lähtume.

Consolise rahvusvaheline pühendumus ja kohustused tagavad, et meie keskkonnaalased pingutused avaldavad reaalset mõju ja juhivad meid õiges suunas:

🌎 Aastaks 2030 jõuab turule kliimaneutraalne betoon ja meie pikemaajaline visioon on, et kogu betoon oleks kliimaneutraalne. Oleme Consolises turule toonud Consolis Green Spine Line® – meie sertifitseeritud monteeritavad lahendused, mille CO2 emissioon on vähemalt 15% madalam kui kohalikul tööstusstandardil.
🌎 Consolises oleme otsustanud võtta juhtrolli oma tööstuse jätkusuutlikuks muutmisel, eesmärgiga saavutada aastaks 2050 kliimaneutraalsus.
🌎 Consolises oleme pühendunud ringmajanduse suurendamisele. Betooni ringlussevõtu ja taaskasutamise abil saame vähendada algmaterjalide kasutamist ja nii saame veelgi vähendada meie mõju keskkonnale.
🌎 Enda ja oma valdkonna edasiliikumist edendame oma keskkonnaalaseid pingutusi mõõtes ja selleks kasutame keskkonnatoodete deklaratsioone (EPD-sid).
🌎 87 protsenti Consolise valmistoodangust toodetakse 36 tehases, kus on kasutusel sertifitseeritud keskkonnajuhtimissüsteem ISO 14001.
🌎 Kasutame CODE keskkonna standardit - enamuses meie tehastes kasutatakse Consolise enda LEAN-põhist kontseptsiooni, mis tagab Consolise kõrgete standardite järgimise kogu tootmisprotsessi vältel.
🌎 Meie töötajate, partnerite, klientide ja külaliste heaolu on meie prioriteet ja me püüdleme õnnetustevaba töökultuuri poole.
🌎 Meie eesmärgiks on olla atraktiivne tööandja - tagades ohutud ja koostööle suunatud töökohad ja keskkonna, kus inimesed ja meeskonnad saavutavad suurepäraseid tulemusi.

Täpsemalt loe edasi siit: https://www.consolis.com/sustainability/

Watch and listen to the video by Mikael Stöhr, CEO of Consolis, and read more about the topic 
Consolis sustainability

E-Betoonelement environmental declarations

E-Betoonelement is committed to contributing to an environmentally friendly and sustainable future. Consolis Baltics business unit, which also includes E-Betoonelement, was granted environmental product declarations (EPDs). Documents issued by a third party provide an overview of the environmental impacts of reinforced concrete elements manufactured by E-Betoonelement.
Kõik õigused kaitstud © 2023 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down