Menu

Окружающая среда

image/svg+xml

Концепция экологически чистых продуктов и решений в компаниях Consolis

В Consolis мы стремимся к созданию устойчивой окружающей среды, что в нашей сфере означает, прежде всего, предлагать на рынке СО2-нейтральные продукты и решения. Это сложный путь, но каждый шаг к нему имеет решающее значение для будущего. Вклад и отношение всех нас имеют значение - так же, как наши продукты и решения часто являются основой зданий, мы тоже должны иметь основу, чтобы взять на себя эту ответственность и действительно заботиться об окружающей среде и двигаться к устойчивому будущему.
Consolises anname oma parima, et tuua muutus - oma töötajate, planeedi ja kohalike kogukondade jaoks. Me teeme seda läbi keskkonnamõjude vähendamise, kogu väärtusahela ulatuses ressursside kasutamise tõhustamise ja luues sealjuures mitmekesise, võrdse ja kaasava töökeskkonna oma inimestele, kus on võimalus kasvada. Oleme pühendunud ÜRO säästva arengu eesmärkide toetamisele, millest oma äritegevuses lähtume.

Consolise rahvusvaheline pühendumus ja kohustused tagavad, et meie keskkonnaalased pingutused avaldavad reaalset mõju ja juhivad meid õiges suunas:

🌎 Aastaks 2030 jõuab turule kliimaneutraalne betoon ja meie pikemaajaline visioon on, et kogu betoon oleks kliimaneutraalne. Oleme Consolises turule toonud Consolis Green Spine Line® – meie sertifitseeritud monteeritavad lahendused, mille CO2 emissioon on vähemalt 15% madalam kui kohalikul tööstusstandardil.
🌎 Consolises oleme otsustanud võtta juhtrolli oma tööstuse jätkusuutlikuks muutmisel, eesmärgiga saavutada aastaks 2050 kliimaneutraalsus.
🌎 Consolises oleme pühendunud ringmajanduse suurendamisele. Betooni ringlussevõtu ja taaskasutamise abil saame vähendada algmaterjalide kasutamist ja nii saame veelgi vähendada meie mõju keskkonnale.
🌎 Enda ja oma valdkonna edasiliikumist edendame oma keskkonnaalaseid pingutusi mõõtes ja selleks kasutame keskkonnatoodete deklaratsioone (EPD-sid).
🌎 87 protsenti Consolise valmistoodangust toodetakse 36 tehases, kus on kasutusel sertifitseeritud keskkonnajuhtimissüsteem ISO 14001.
🌎 Kasutame CODE keskkonna standardit - enamuses meie tehastes kasutatakse Consolise enda LEAN-põhist kontseptsiooni, mis tagab Consolise kõrgete standardite järgimise kogu tootmisprotsessi vältel.
🌎 Meie töötajate, partnerite, klientide ja külaliste heaolu on meie prioriteet ja me püüdleme õnnetustevaba töökultuuri poole.
🌎 Meie eesmärgiks on olla atraktiivne tööandja - tagades ohutud ja koostööle suunatud töökohad ja keskkonna, kus inimesed ja meeskonnad saavutavad suurepäraseid tulemusi.

Täpsemalt loe edasi siit: https://www.consolis.com/sustainability/

Смотрите и слушайте видеообращение генерального директора Consolis Микаэля Стёра (Mikael Stöhr), и читайте подробнее по теме  
Consolis sustainability

E-Betoonelement Экологические декларации

E-Betoonelement стремится к созданию экологически чистого и сбалансированного будущего. Балтийскому бизнес-подразделению Consolis, в которое также входит E-Betoonelement, были выданы экологические декларации продукции или EPD (EPD – environmental product declaration). Документы, выданные третьей стороной, дают обзор воздействия на окружающую среду железобетонных элементов, производимых в E-Betoonelement.
Kõik õigused kaitstud © 2023 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down