Korterelamud

Neeme Kasela

Neeme Kasela

Kortermajade ehituslahenduste müük ja nõustamine

Võta meiega ühendust!
Teeme pakkumise sinu projektile.
Aitame leida parima lahenduse ning nõustame erinevate tehniliste küsimuste osas.

Telefon:
+372 671 2513, +372 517 2774

E-mail:
neeme.kasela@betoonelement.ee

Täisteenus elementLAHENDUS

Kavandame

Projekteerime

Toodame

Transpordime

Paigaldame

Kortermaja eelised

Heli- ja mürakindel
Madal müranivoo elu- ja tööruumides on märk kvaliteetsest keskkonnast ja heast ehitisest. Müra kandub edasi õhuvõngetena ehk õhumürana ja konstruktsioonivõngetena ehk löögimürana. Tänu betooni iseloomulikule võimele absorbeerida õhumüra, on müranivoo betoonmajades oluliselt väiksem võrreldes kergkonstruktsioonis ehitistega.
On tuvastatud, et keskmine raudbetoonist välisseina element vähendab müranivood 60 db, kui samas kergsein vaid 30 db. Heli absorbeeriva betoonikihiga kaetud raudbetoonelemente kasutatakse mürabarjääridena kiirteede ääres.
Löögimüra edasikandumine konstruktsioonivõngetena on suurema osa materjalide puhul paratamatu ja selle vastu võitlemise meetodid kulukad. Massiivsetes konstruktsioonides sumbuvad konstruktsioonivõnked kiiremini.

Energiasäästlik
Kogu elutsükli vältel moodustab küte ligikaudu 85% kogu korterelamu ekspluatatsioonikuludest. Betooni suur soojusmahtuvus võimaldab luua stabiilse ja mugava sisekliima. Kuna hoone on hästi isoleeritud ja ilmastikukindel, siis on hooldus-, kütte- ning jahutuskulud madalamad.
Elamu energiasäästlikkust on võimalik tõsta kasutades AKTIIVLAGI süsteemi.

Kestev (vähene hooldusvajadus)
Kogu meie toodang valmib kaasaegsetes tehastes, kasutades parimaid materjale. E-Betoonelemendi tooted on kvaliteetsed ja püsivad kaua.
Meie kolmekihilised fassaadipaneelid koosnevad kahest betooni kihist ning nende vahel asetsevast soojustusest. Välimine fassaadipind on viimistletud tehases ega vaja täiendavat viimistlust ehitusplatsil. Tehaselises, kontrollitud tingimustes valminud fassaadiviimistlus on vastupidav ja väikese hooldusvajadusega.

Turvaline
Raudbetoon on tulepüsiv materjal. Vajadusel on saavutatav kahe tunnine tulepüsivus ja enamgi. Peale selle, et tuleõnnetuse korral säilitate suure tõenäosusega nii oma kui ka naabrite kinnisvara, saate võimaluse nautida ka odavamaid kindlustuspreemiaid. Ka maailmapraktikas on raskeimad tuleõnnetused reeglina toimunud ikka kergkonstruktsioonis hoonetes.

Ilus
Monteeritav betoon annab viimistlusvõimaluste valikul arendajale ja arhitektile kõige laiema valikuvabaduse. Meie toodetel võib eksponeerida naturaalset betooni pinda, erinevaid tekstuure ja reljeefe, kasutada laias valikus pinnakatteid ning mitmekesist värvivalikut. Lõputu hulga kordumatuid variatsioone pakub erinevate pinnatöötlusviiside omavaheline kombineerimine ning betooni eksponeerimine koos klaasi, terase, plastiku, puidu ja teiste materjalidega.
Vahelaepaneelide pikad silded jätavad vabaduse isikupäraste ja inimsõbralike ruumilahenduste loomiseks.

 

Lae alla: BROŠÜÜR