Menu

Tallinna Muusika- ja Balletikool valmib trotsides külma ilma

16/02/2021

Eestimaa talv on sellel aastal lumerohke ja külm, vaatamata sellele on E-Betoonelemendi tarned Tallinna Muusika- ja Balletikooli ehitusele jõudnud poole peale. Platsitööd on võrreldes sooja ilmaga rohkem,  arvestama peab nappide liikumisoludega ja elementide paigaldamisel külma ilma eripäradega.

Projekt: Tallinna Muusika- ja Balletikool
Tellija: Merko Ehitus Eesti AS
Töövõtt: elemenditarne
Projektijuhtimine: Toomas Böttcher
Tarne: august 2020 – mai 2021

E-Betoonelemendi projektijuht Toomas Böttcher: „Tallinna Muusika- ja Balletikooli objektil käib töö kahes vahetuses, sest oma väljakutse on esitanud tänavune külm ja lumerikas talv. Lumesaju ja külma korral vajavad objektile jõudnud elemendid puhastamist ja see võtab objektil üksjagu aega.

Antud projekti puhul tulevad elemendid lisaks Harku tehasele ka meie teistest Consolise sõsarettevõtete tehastest – see loob meile võimaluse tarneid optimeerida ja tagada elementide jõudmine õigeaegselt objektile.

E-Betoonelement toodete kvaliteedis allahindlusi ei tee, sest enamus Tallinna Muusika- ja Balletikooli siseseinadest jäävad eksponeeritava betoonpinnana ja hilisemad elementide värviparandused või muud muudatused ei ole võimalikud. Pöörame tehastes suurt tähelepanu elementide valmistamisele, et tagada nende kaunis ja ühtlane väljanägemine valmishoones. “

Projekti arhitektuurne idee on luua üks eriline salapärane koht linnaruumis. Hajutades hoone funktsioonid krundi äärtesse, tekitades nii selle keskele ainulaadse ja ootamatu avatud ruumi ehk vaikuse aia.

E-Betoonelemendi tarned lõppevad suvekuude alguseks.

Lisainfo: https://www.hm.ee/et/tallinna-muusika-ja-balletikool  ja https://group.merko.ee/project/tallinna-muusika-ja-balletikool/

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down