Menu

The Tallinn School of Music and Ballet will be completed despite freezing weather conditions

16/02/2021

Eestimaa talv on sellel aastal lumerohke ja külm, vaatamata sellele on E-Betoonelemendi tarned Tallinna Muusika- ja Balletikooli ehitusele jõudnud poole peale. Platsitööd on võrreldes sooja ilmaga rohkem,  arvestama peab nappide liikumisoludega ja elementide paigaldamisel külma ilma eripäradega.

Project: Tallinn School of Music and Ballet
Customer: Merko Ehitus Eesti AS
Contracting: Supply of precast elements
Project management Toomas Böttcher
Delivery: August 2020 - May 2021

Toomas Böttcher, project manager at E-Betoonelement"The work on the site of the Tallinn School of Music and Ballet is carried out in two shifts, because this year's cold and snowy winter has challenged us. In case of snow fall and freezing temperatures, the elements that have arrived at the site need to be cleaned and this will take some time.

Antud projekti puhul tulevad elemendid lisaks Harku tehasele ka meie teistest Consolise sõsarettevõtete tehastest – see loob meile võimaluse tarneid optimeerida ja tagada elementide jõudmine õigeaegselt objektile.

E-Betoonelement toodete kvaliteedis allahindlusi ei tee, sest enamus Tallinna Muusika- ja Balletikooli siseseinadest jäävad eksponeeritava betoonpinnana ja hilisemad elementide värviparandused või muud muudatused ei ole võimalikud. Pöörame tehastes suurt tähelepanu elementide valmistamisele, et tagada nende kaunis ja ühtlane väljanägemine valmishoones. “

The architectural idea of the design is to create a special enchanted place in an urban space, by arranging the buildings at the borders of the plot, so that a unique and unexpected open space is created in the middle.

E-Betoonelement will complete all its deliveries by the beginning of summer.

Read more: https://www.hm.ee/et/tallinna-muusika-ja-balletikool  and https://group.merko.ee/project/tallinna-muusika-ja-balletikool/

Veel uudiseid

All rights reserved © 2022 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down