Menu

Laialdaselt viimistlusvõimalusi pakkuv monteeritav betoon

09/07/2024

Kiire paigaldusega, hea heli- ja tulekindlusega monteeritavad betoonelementlahendused pakuvad hoonete omanikele ja arhitektidele mitmekülgseid viimistlusvõimalusi. Erinevad betoonpinnad sobivad seinaelementidena kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes – meie portfellist leiab referentsina kauneid ja isikupäraseid korterelamuid, ühiskondlike hooneid, tööstus- ja kaubandushooneid aga ka eramuid. Elementide projekteerimisel ja tootmisel oleme kesksele kohale seadnud nii tootmisefektiivsuse, kasutame tarku lahendusi ka automatiseeritud tootmisliini, aga peame väga oluliseks ka keskkonna hoidmist, omades toodetel EPD deklaratsioone, mis aitab meil teadvustada ja mõõta tekkivat CO2 jalajälge.

Betoonpinnad –  kas täismahus, tervikuna kasutamiseks või fragmentide esiletoomiseks

Elementehitus pakub laialdaselt viimistlusvõimalusi hoonete välis- ja siseilme kujundamiseks. Valik on tõeliselt suur ja igale maitsele leiab sobiva.

Mõned näited pindadest:

Lihvitud pind (Terrazzo) - Lihvitud betoonpind, tuntud ka kui terrazzo, pakub kauakestvat elegantset ja vastupidavat lahendust. Lihvimisprotsess toob esile betoonis peituvad dekoratiivsed täiteained – värvid, mustrid, luues kauni ja kulumiskindla pinna aastateks. Pind võib olla kergelt läikiv kuni peegelsileda kõrgläikiva pinnani.

Brushed surface - Brushed surface saavutatakse spetsiaalsete harjade abil, mis loovad dekoratiivse ja kareda tekstuuri. Sobib mitmeti, nii eraldiseisvalt eksponeeritavana kui ka laiemal pinnal kasutamiseks.

Madalpesu – ja sügavpesu betoonpind - Need viimistlused paljastavad betoonis peituvad kivimid suure või väikse faktuurina, ja värvigamma, sobitudes pea kõikjale ja kestes aastakümneid.

Graafiline betoonpind -Betoonpind, mis võimaldab jäädvustada kõikvõimalikke pilte ja mustreid, vastavalt hoone omaniku ja arhitekti soovidele.

Detailsemalt saab lugeda betoonpindade kohta HERE.

Vaata videot, kuidas tootmises kaunid pinnaviimistlused valmivad.

Hooldusvabad, vormitavad ja kauakestvad elementhooned on omanike ja arendajate poolt hinnatud just tänu vastupidavusele erinevates ilmastikutingimustes. Materjali vormitavus võimaldab keerukate kujundite kasutamist, muutes fassaadid visuaalselt atraktiivseks. Modernne lähenemine lisab hoonetele aastateks elegantsi ja toob ehitise soovi korral keskkonnas kas esile või siis just sulandab selle sinna.

Mustri, värvi, tekstuuri eksponeerimine sisearhitektuuris võimaldab ruumi tuua mängulisust, öelda edasi sõnum ruumis viibijale selle eripära kohta.

Ka infrastruktuuri ehitiste puhul nagu sildade, viaduktide ja tunnelite ehitusel lisab pinnaviimistluste kasutamine kestvusele juurde isikupära.

Tark ja keskkonda hoidev tootmine - tipptehnoloogia tootmises

Automatiseeritud tootmisliin võimaldab kiirelt ja kontrollitult väga mitmeid erinevaid pinnaefekte luua nagu nt poleerida, lihvida, harjata, vasardada. Liinil töötluspeade või veesurve tehnoloogia kasutamine võimaldab betoonist esile tuua selle, mis esialgu silmale varjatuks jääb – kivimi, faktuuri, värvid, läike või hoopis pinna kareduse. Tehnoloogia võimaldab töödelda keerukaid geomeetriaid ja suuri paneele, kuni 40 ruutmeetriseid, väga kiiresti, seda vähem kui ühe tunni jooksul. Masina tööpead võimaldavad teha ka graveeringuid ja lõikamistöid, pakkudes maksimaalset loominguvabadust.

Consolis Baltikumi tehastes Eestis, Lätis ja Leedus oleme keskendunud keskkonnasõbralike tootmismeetodite kasutamisele. Meie tooted omavad EPD keskkonnadeklaratsioone, keskendume maksimaalselt CO2 vähendamisele, sealjuures säilitades betooni põhiomadused – kestvuse, jätkusuutlikkuse, energiatõhususe ning tuleohutuse ja helikindluse. Automaatne lihvimisliin taaskasutab 100% töötlemisele kuluvast veest. Projekteerimine Tekla mudeleid luues, võimaldab meil mõõta CO2 jalajälge lihtsalt ja täpselt mõne klikiga ning nutikad BIM-lahendused aitavad optimeerida hoone elutsüklit ja materjalide kasutamist.

Huvi või küsimuste korral võta ühendust meie müügimeeskonna professionaalidega, kes aitavad valida Sinu hoonele kõige sobivama lahenduse.

Tutvu referentidega: https://betoonelement.ee/referentsid/
Vaata kõiki võimalusi pinnaviimistluste kohta: https://betoonelement.ee/betoonpinnad/

More news

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down