Menu

Sitsi elamupiirkonna lõplikuks valmimiseks on lepingud sõlmitud

24/05/2018

E-Betoonelemendi ja ehitusettevõtte Mitt & Perlebach OÜ koostöös on Sitsi elamurajoonis valminud juba kolm paaris elementelamut, nüüd on piirkonna terviklikuks valmimiseks sõlmitud viimase ehk neljanda paaris elementelamu ja parkimismaja elemenditarnelepingud.

Sitsi elamupiirkond. Foto: sitsikodu.ee

Objekt: Sitsi elamupiirkond – korterelamu ja parkimismaja
Aadress: Manufaktuuri tn 14-3 ja 14-5, Tallinn
Tellija: Mitt & Perlebach OÜ
Toodete nomenklatuur: õõnespaneelid, postid, talad, seina- ja trepielemendid
AS E-Betoonelemendi töövõtt: elemendid ja transport
Projektijuht: Kaido Kindel

Koostöö ehitusettevõtte Mitt & Perlebachiga Sitsi elamurajooniga seonduvalt algas 2017. aasta suvel, kui sõlmiti koostööleping esimese, Manufaktuuri tn 14-4 paaris elementelamu tarneks. Kuna kokku oli piirkonda planeeritud neli paaris elementelamut, siis koostöö on jätkunud kahe järgmise paaris elementelamu tarnega, aadressil Manufaktuuri 14-1 ja 14-2, kus tarned kestavad 2018. aasta algusest praeguseni. Nüüd on Sitsi elamupiirkond lõplikult valmimas, sest koostööleping on sõlmitud ka piirkonna viimase paaris elementelamu, aadressiga Manufaktuuri 14-3 ja parkimismaja, aadressiga Manufaktuuri 14-5 elementide tarneks.

Sitsi elamupiirkond on oma tervikliku kontseptsiooni poolest erituv, sest sinna planeeritud nelja paaris elementelamu siseõu jääb autovabaks, olles puhke- ja mängualaks elanikele ning kus linnasüdamest ei puudu ka mõnus kosutav õunaaed. Tõeliselt peresõbralik lahendus on meeldinud ka ostjatele ja kajastub antud piirkonna korterite edukas müügis.

Täiendavalt:
30.07.2017 Alustatakse Manufaktuuri tänava elamupiirkonna esimese paaris elementelamu ehitamisega

Loe lisaks: http://www.sitsikodu.ee

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down