Menu

Alustatakse Manufaktuuri tänava elamupiirkonna esimese paaris elementelamu ehitamisega

30/06/2017

E-Betoonelement AS ja ehitusfirma Mitt & Perlebach OÜ sõlmisid lepingu Manufaktuuri tn 14 korterelamu elementide tarnele, mis on esimene paaris korterelamu selles elamupiirkonna arenduses.

Objekt: Sitsi elamupiirkonna esimene korterelamu
Aadress: Manufaktuuri tn 14, Tallinn
Tellija: Mitt & Perlebach OÜ
Toodete nomenklatuur: õõnespaneelid, postid, talad, seina- ja trepielemendid
AS E-Betoonelemendi töövõtt: elemendid ja transport
Projektijuht: Martin-Sven Käärid

E-Betoonelemendi projektijuht Martin-Sven Käärid: „Antud piirkonda on valmimas kokku neli paaris korterelamut ja üks parkimismaja. E-Betoonelement toodab elemendid piirkonda valmivale esimesele paaris korterelamule aadressiga Manufaktuuri tänav 14-4.
Tegemist on teistmoodi korterelamute arendusega, kus majade siseõue planeeritakse suur õunaaed ning parkimine korraldatakse parkimismajaga, jättes nii sisehoovi täielikult autovabana.

Piirkonna elamute fassaadid valmivad kolmekihilistest sandwich-tüüpi raudbetoonelement seintest, mis värvitakse tellisepunase aksentvärviga. Korterelamud on projekteeritud selliselt, et need sobivad nii välimuselt kui mõõtudelt kokku ajalooliste punasest tellisest Balti Manufaktuuri hoonetega.“

Elamupiirkond valmib Põhja-Tallinnasse, mis on 3 kilomeetri kaugusel südalinnast. Tegemist on privaatse rahuliku elukohaga, mis asetseb eemal magistraaltänavate mürast, olles samas Sõle tänava vahetus läheduses. Piirkonna lähedal on poed, lasteaiad, koolid ja mitmed vabaaja sisustamise kohad nagu Stroomi rand ja rannapark, Telliskivi Loomelinnak, uus Balti Jaama Turg ja ka uus Sõle Spordikeskus.

Loe lisaks: http://www.sitsikodu.ee

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down