Menu

Järve tänava kahest kõrgtornist esimene juba valmimas

30/01/2020

E-Betoonelemendi ja TTP koostöös valmiv suurprojekt – Järve tornid – on linnapildis üha enam tähelepanu köitev. E-Betoonelemendi töövõtus on tornide elementlahenduse projekteerimine, elemendid, transport ja paigaldus. Soodne talv on ehitusele hästi mõjunud ja hoone kerkib plaanipäraselt. Hetkel on 19- ja 18-korruseliste tornide elementlahendusest valminud juba vastavalt viisteist ja üksteist korrust ning tornide vahele jääv kahekorruseline äri-ja bürooplokk.

Projekt: Järve tornid
Aadress: Järve tn 2, Tallinn
Tellija: TTP AS
Arhitekt: Martin Aunin
Teenused: elementlahendus – projekteerimine, tootmine, transport ja paigaldus. Tootejooniste koostamisel olid E-Betoonelelmendile abiks sõsarettevõte CES, Empius OÜ ja DMT insenerid OÜ.
Toodete nomenklatuur: õõnespaneelid, postid, talad, trepid, rõdud, sise- ja välisseinaelemendid
E-Betoonelemendi projektijuht: Toomas Böttcher

Projektijuht Toomas Böttcher: „Järve tornide projekt on sujunud hästi, soe talv on lubanud terve perioodi jooksul ehitustöid teostada ja külma ilma tõttu ei ole vahepause tekkinud. E-Betoonelemendil on Järve tornid terviklahenduse töövõtt, mis suures pildis võimaldab hästitoimivat teenust pakkuda, kuna toode jõuab projekteerimisest lõppasukohta ainult meie enda töötajate panustamise läbi, mis tähendab, et toote kvaliteet on kontrollitud ja informatsioon/muudatusvajaduste info liigub kiiresti. Ehitusel tuleb ette ikka olukordi, mis vajavad tähelepanu ja sekkumist, kuid kõik lahendatakse töö käigus sujuvalt. Ka meie tellija TTP-ga, kes on olnud pikaaegne partner ja kellega koostöös on mitmed olulised hooned valminud ja Pöörise piirkond valmimas, on meil omavahel hea kommunikatsioon ja koostöö parimate lahenduste leidmiseks toimib.”

Järve tornid ümbritsetakse kõrghaljastusega ja hoone sisemus lahendatakse naturaalses võtmes. Sarnaselt välistele valgetele värvitud betoonpindadele kasutatakse ka siseviimistluses heledaid, naturaalseid toone ning kvaliteetseid materjale.

E-Betoonelemendi tööd esimesel tornil lõppevad aprillis ja teisel tornil märtsis. Kevadel ja suvel teostatakse vuukimis-ja värvimistööd . Esimene torn valmib lõplikult käesoleva aasta II pooles ja teine torn järgmisel, 2021., aastal.

Reaalajas saab Järve tornide valmimist jälgida siit:

Otseülekanne on lõppenud

Loe ka: Unikaalse arhitektuuriga Järve tornid valmivad elementidest

Lisainfot leiab:

city24.ee
ttp.ee

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down