Menu

Vaido Leosk valiti Betooniühingu uueks juhatuse esimeheks

19/02/2012

Eesti Betooniühingu juhatus valis 17. veebruaril ühingu uueks esimeheks Vaido Leoski, AS E-Betoonelement juhatuse esimehe. Senine esimees Mati Laurson juhtis betooniühingut neli aastat, 2008-2012.

„Usun, et Eestis on igale väärikale betooniga seotud ettevõttele saanud auasjaks osaleda ühises töös valdkonna arendamises ja betooni, kui kodumaise ehitusmaterjali maine kasvatamises,“ ütles Eesti Betooniühingu juhatuse esimees Vaido Leosk. „Soovime kaasata ka ettevõtteid ning institutsioone kes pole seni veel Betooniühinguga liitunud. Mida laialdasem on kandepind Betooniühingul, seda kindlamalt saab esindada ka liikmete ühiseid huvisid,“ lisas Leosk.

Vaido Leosk: „Tänan senist juhatuse esimeest Mati Laursoni eduka juhtimise eest ja mul on heameel tema jätkamisest juhatuses, mis tagab juhtimise järjepidevuse jätkumise!“

„Eesti Betooniühing on saanud kaheksa tegutsemisaastaga nähtavaks ja arvestatavaks organisatsiooniks. Meil on välja kujunenud toimiv täiendkoolituse süsteem, ilmunud on neli mahukat betoonialast juhendmaterjali. Meie betoonehitise konkurss on tunnustatud ja laia kõlapinnaga,” sõnas Savekate OÜ nõukogu liige, Eesti Betooniühingu juhatuse liige Mati Laurson. „Betooniühingus on kujunenud heaks traditsiooniks iga kahe 2-aastase perioodi järel esimeest vahetada. See annab võimaluse rohkem inimesi ja häid ideid oma tegemistesse kaasata. Väga hea meel on ka sellest, et ühingu uues juhatuses on lausa neli uut liiget, mis kindlasti lisab kogu ühingu tegevusse uut energiat,“ lisas Laurson.

Eesti Betooniühing valis uue kaheksaliikmelise juhatuse:
- Mati Laurson, OÜ Savekate
- Imre Leetma, AS Kunda Nordic Tsement
- Vaido Leosk, AS E-Betoonelement
- Heiki Meos, OÜ EstKONSULT
- Johannes Pello, Tallinna Tehnikaülikool
- Tiit Roots, AS Peri
- Risto Sappinen, AS Merko Ehitus Eesti
- Kalle Suitslepp, AS Betoonimeister

Vaido Leosk on sündinud 22.04.1970.
Lõpetanud Tallinna 42. Keskkooli ja Tallinna Tehnikaülikooli tööstus- ja tsiviilehituse erialal.
Vaido Leosk on Eesti suurima betoonelementide tootja AS E-Betoonelement juhatuse esimees.
Leosk on Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu juhatuse liige ning kuulub korporatsioon Rotalia vilistlaskokku.

Eesti Betooniühing (asut. 2004) on betooni kui kodumaise ehitusmaterjali kasutamist edendav ühing, kuhu kuulub 47 ettevõtet, organisatsiooni ja eraisikut.

Koostatud Eesti Betooniühingu pressiteate põhjal (17.02.2012).

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down