Menu
Jaanus Olop

Eesti Ehitusinseneride Liidu uus esimees on Jaanus Olop

18/05/2016

AS E-Betoonelement projekteerimisosakonna juhataja Jaanus Olop valiti Eesti Ehitusinseneride Liidu (EEL) juhatuse ja volikogu uueks esimeheks.

Jaanus Olop on lõpetanud TTÜ ehitusteaduskonna ning on erialalt tööstus- ja tsiviilehituse insener.

EEL osaleb Eesti ehitusvaldkonna teadus- ja hariduspoliitika kujundamisel ning ehitusalaste õigusaktide, normide ja standardite väljatöötamisel. Ehitusinseneride kutseoskuste arendamiseks korraldab EEL ehitusvaldkonna spetsialistidele täiendõpet. EEL on ehitusinsenere esindav organisatsioon suhtluses teiste ehitusvaldkonnas tegutsevate organisatsioonidega Eestis ja väljaspool Eestit. EEL-l on hea koostöö Soome (RIL), Läti (LACE) ja Leedu (LSIS) ehitusinseneride liitudega.

EEL on Eesti Vabariigi ehitusala inseneride vabatahtlik ühendus, kuhu kuuluvad lisaks individuaalliikmetele kollektiivliikmetena Eesti Veevarustuse ja Kanalisatsiooni Inseneride Selts, Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinseneride Ühendus, Eesti Geotehnika Ühing ning Eesti Veeinseneride Liit.

Järgides Euroopa katusorganisatsiooni ECCE (European Council of Civil Engineers) rotatsiooni põhimõtet, kestavad esimehe volitused kaks aastat, peale mida jätkab ta juhatuse liikmena.

Lisainformatsioon: SIIN

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down