Menu

AS E-Betoonelemendi ja AS TTP koostöös valmivad Pöörise elamurajooni neljas korterelamu ja parkimismaja

11/08/2016

E-Betoonelement sõlmis koostöölepingu arendus- ja ehitusettevõttega TTP Pöörise elamurajooni neljanda kõrghoone ja parkimismaja ehitamiseks. TTP-ga koostöös on sinna piirkonda valminud juba kaks 14. korruselist elementelamut ja kolmanda ehitustööd hetkel kestavad.

AS E-Betoonelement müügidirektor Aare Pärna: „Meil on rõõm arendajaga TTP koostööd teha, sest see on olnud tulemuslik ja mõlemale osapoolele rahuldust pakkuv. Meie koostöös on valminud mitmed vajalikud ja ilusad hooned.
Oleme saanud TTP-le pakkuda head kvaliteeti, kuna E-Betoonelemendist on nad tellinud hoonekarbi terviklahenduse, mis sisaldab projekteerimist, elementide tootmist ja hoone paigaldustöid. Projekti puudutav informatsioon liigub osakondade vahel kiiresti ja liigsete vahelülideta ning meie spetsialistid on lahendanud kõik esilekerkinud küsimused kliendi huve silmas pidades.
E-Betoonelemendi poolt saab kolmas elementelamu paigaldatud käesoleva aasta detsembri alguses, tellitud parkimismaja saab monteeritud märtsi lõpuks ja neljas korterelamu valmib järgmise aasta aprillis.“

  • Objektid: Pöörise elamukvartali neljas korterelamu ja parkimismaja
  • Asukoht: Õismäe, Tallinn
  • Arhitektid: Meeli Truu ja Andres Kariste, Nord Projekt AS
  • Tellija: TTP AS
  • AS E-Betoonelemendi töövõtt: projekteerimine, elemendid ja paigaldus
  • Projektijuht: Toomas Böttcher
  • Müügiinsener: Kairet Luiga

AS TTP ehitusdirektor Herki Narusk valminud kahe esimese hoone kohta: „Kõige olulisemaks pean kvaliteeti ja E-Betoonelemendi kasuks rääkis parim hinna ja kvaliteedi suhe. Meid seob E-Betoonelemendiga pikaajaline koostöö ning see on olnud positiivne ja mõlemale poolele meeldiv.
Mitmekorruseliste hoonete ehitamisel on olulised ehituse aeg ja kiirus - elementmaja saab kokku monteerida väga kiiresti. Elementidel on teostatud välisviimistlus, mistõttu ei ole vaja hiljem tellinguid ja soojustust eraldi paigaldada ning paneelid on seest siledad ega nõua paksu krohvikihti.
Kompleksteenus, kus pakutakse projekteerimist, elemenditootmist ja paigaldust, on tellija jaoks parim variant.“

Vaata, kuidas korterelamud valmivad:

Täpsemalt saab valmiva elamukvartali kohta lugeda:
http://www.ttp.ee/muuk/11336/ ja http://poorise.uusmaa.ee/

29.05.2015 Pöörise elamukvartali kahe kortermaja elemendid on paigaldatud

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down