Menu

Rae valda, Läike teele valmib elementlahendusel põhinev kontori- ja laohoone

12/06/2023

E-Betoonelement ja Kruuson Kaubandus sõlmisid koostöölepingu, mille raames E-Betoonelement toodab, tarnib ja paigaldab Läike teele valmiva kontori- ja laohoone betoonelementidest hoonelahenduse.

Projekt: kontori- ja lao/tootmishoone
Aadress: Läike tee 42, Rae vald, Harjumaa
E-Betoonelemendi töövõtt: õõnespaneelide ja talade tootejooniste valmistamine, elementide tootmine, tarne ja paigaldus, vundament
Elemendid: õõnespaneelid, sise- ja välisseinaelemendid, postid, talad ja trepielemendid
Tarneaeg: juuni - juuli 2023
Müügi- ja projektijuht: Kaido Kindel

E-Betoonelemendi müügi- ja projektijuht Kaido Kindel: „E-Betoonelemendi töövõtt hõlmab Läike tee 42 asuva hoone raudbetoonelementide valmistamist, tarnet, paigaldust ja vundamenditöid. Projekti jaoks toodame erineva kõrgusega õõnespaneelid, siseseinaelemendid ja sandwich-elemendid välisseinte jaoks, samuti postid, talad ja trepielemendid. Õõnespaneelide ja eelpingetalade jaoks valmistame ka tootejoonised.

Hoone elementide tarne ja paigaldustööde oodatav kestus on orienteeruvalt kuus nädalat ning see on planeeritud teostada juuni keskpaigast kuni juuli lõpuni. Hoone seinaelementide viimistlus hõlmab ühekihiliste seinte puhul hallide vormipindade tootmist ja välisseinad saavad roostekarva värvilahenduse.”

Uus kontori- ja laohoone Läike teel toob Rae valda täiendava äriruumi ning pakub võimalusi ettevõtetele, kes vajavad kvaliteetset ja funktsionaalset äripinda. Hoone valmib lõplikult 2024. aasta kevadel.

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down