Menu

Prestiižne Kalaranna kerkib elementelamutest

18/06/2020

Kalaranna tänav kaheksa asuvale kinnistule kerkib prestiižne Kalaranna kvartali elamurajoon, mis valmib kolmes etapis. Kahes esimeses etapis valmib kaheksa hoonet 240 korteri, maa-aluse parkla ja äripindadega. E-Betoonelement teeb koostööd pikaaegsete partneritega Nordecon AS’i ja Pro Kapital’iga.

Projekt: Kalaranna kvartal, Kalaranna tn, Tallinn (I-II arendusetapp)
Tellija: Nordecon AS
Arendaja: AS Pro Kapital Grupp
Arhitekt: Mihkel Tüür ja Ott Kadarik, Kadarik Tüür Arhitektid OÜ
Töövõtt: elemenditarne
E-Betoonelemendi projektijuht: Toomas Böttcher
Müügiinsener: Neeme Kasela
Valmimistähtaeg: 2021. aasta lõpp

„Tegemist on suure arendusega väga prestiižses asukohas, kuhu ka majad tulevad tavapärasest uhkemad. Arhitektid kasutavad fassaadil nii looduskivimatriitspinda, puitu, metalli kui ka värve. Isikupärased ja kauni väljanägemisega seinaelemendid toodetakse E-Betoonelemendi Harku tehases. Samuti valmivad seal koorikplaadid. Õõnespaneelid, ümar-ja kandilised postid, talad, plaat- ja künarõdud tulevad ettevõtte Tamsalu tehasest,” sõnab E-Betoonelemendi projektijuht Toomas Böttcher.

3D joonisel on näha künarõdud

Kalaranna kvartalisse planeeritavad hooned saavad olema nelja- ja viiekorruselised ning külgnema Linnahalli ja Kalaranna pargiga. Kõikide hoonete esimestel korrustel hakkavad paiknema äripinnad ning igasse hoonesse on planeeritud lift. Parkimine on kvartalis viidud täielikult maa alla.

Kvartaliga külgnev Kalaranna park hakkab pakkuma mitmekülgseid võimalusi vaba aja veetmiseks, muuhulgas on parki planeeritud uisuplats ja mänguväljakud ning pargis saab korraldada ka väliüritusi.

Oluliseks osaks Kalaranna kvartalist saab olema rannapromenaad, mis saab alguse Kalaranna tänavalt, külgneb Kalasadama basseiniga ning jätkub Lennusadama suunal. Juba olemasolev liivarand loodusliku rannajoonega säilitatakse.

Kalaranna kvartali korterite müük on juba alanud ning hindade ja plaanidega on võimalik tutvuda siin. Hoonete esimestele korrustele planeeritud äripindade plaanid on leitavad siit.

Kalaranna kvartal - 3D
Foto: prokapital.com

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down