Menu

Nädala pärast tervitab CABRO meeskond teid Soomes OKRA põllumajandusmessil

28/06/2023

E-Betoonelemendi CABRO üksus osaleb 5.-8. juulini OKRA põllumajandusmessil Soomes, Oripää’l, kus tutvustatakse külastajatele Acontank™ mahuti ja Aconsilo™ silohoidla elementlahendusi.

E-Betoonelemendi keskkonna- ja põllumajandustoodete üksuse juht Kaido Kindel: „Osaleme nädala pärast toimuval OKRA põllumajandusmessil, mis on Soome üks suurimaid. Messile oodatakse enam kui 600 osavõtjat ja 80 000 külastajat. Messil tutvustame huvilistele CABRO tooteportfelli valikust eelkõige Acontank™ mahuteid, aga anname ülevaate ka Aconsilo™ silohoidlate ja tugiseinaelementide kasutusvõimaluste kohta.
Oleme Soome põllupidajatele püstitanud aastate jooksul üle saja Acontank™ mahuti ja need on saanud märkimisväärset positiivset tagasisidet. Mahutid, mis on eelkõige mõeldud vedelsõnniku hoiustamiseks, on hooldusvabad ja kestvad, pakkudes nii aastate vältel suurepärast lahendust loomapidajatele. Lisainformatsiooni CABRO tootevaliku kohta saab lugeda kodulehelt SIIT.”

Messil osaleme koos oma pikaaegse koostööpartneri Older Seeds OÜ’ga ja meid leiab õuealalt boksist E 41.

OKRA mess pakub oma ala professionaalidele terviklikku ülevaadet põllumajandussektorist. Näitusel esitletakse kõige uuemaid masinaid, seadmeid, lahendusi, tooteid ja teenuseid, nii jätkub vaatamist ja tutvumist mitmeks päevaks. Näitus avatakse sel aastal suuremalt kui kunagi varem.

OKRA 2023 messi saab külastada aadressil: Oripää, Hirvikoskentie 290, 60°52.340 N, 22°44.530 E
Näitus on avatud: 5.-8. juuli, iga päev kella 9-17.
Lisainformatsioon: https://okramaatalous.fi/info/

Kohtumiseni messil!

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down