Menu

Kutse koolitusele „IFC mudeli kasutuskoolitus”

02/12/2022

Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liit korraldab IFC mudeli kasutuskoolituse 7. ja 16. detsembril 2022 kell 9.30 – 12.45 Ülemiste City, Zappi konverentsikeskuse Espoo seminariruumis, Lõõtsa 6, II korrus.

Koolitusele on oodatud ehituskonsultandid (projekteerijad/arhitektid, omanikujärelevalve teostajad, ehitusprojekti ekspertiisi teostajad), samuti teised ehitussektori osapooled ja teemast huvitatud. Eelnev kokkupuude IFC failide ja/või BIM mudelitega tuleb kasuks, kuid pole määrav.

Koolituse viib läbi Taavi Liiv.

BIM pole pelgalt 3D mudel vaid koostöö vorm, mida toetavad uudsed tehnoloogiad. Koolitus ei õpeta mudelite loomist. Keskendutakse juba loodud mudelite kasutamisele alustades sellest, kuidas projekteerijad võiksid mudeleid IFC-sse eksportida, kuidas meeskonnaliikmed võiksid mudeli baasil suhelda ja lõpetades sellega, kuidas mudeleid lugeda ehitusplatsil nii mahutabelite kui nutiseadme vaatest. Koolitus aitab projekteerijatel paremini mõista ehitaja ja tellija vajadusi ning järelevalve konsultantidel parendada mudeli lugemise oskust. Rõhk sellel, et mudelist 20% on visuaal 80% on andmed ning töövoog, mida me esmapilgul ei näe! Loe täiendavalt BIMi kasutamise kohta elemenditööstuses SIIT.

Osalemise aluseks on eelregistreerimine kuni 6. detsembrini:
Koolitusel on soovituslik osaleda isikliku/töö sülearvutiga.
Koolituse läbinud saavad elektroonilise tõendi ning Eesti Ehitusinseneride Liidu 5,8 (TP) täiendõppe punkti
Koolituse maksumus on 275 € (lisandub käibemaks), EKELi liikmetele 195 € (lisandub käibemaks)

Lisainformatsiooni ja kava leiad SIIT.

Allikas: www.ekel.ee ja Eesti Betooniühing

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down