Menu

Kaspar Ots nimetati Consolis grupi CES üksuste direktoriks

21/02/2018

Alates 1. märtsist 2018 nimetati Kaspar Ots Consolis grupi CES üksuste direktoriks. CES (Consolis Engineering Services) on Consolise tütarettevõtteid ja nende kliente teenindav projekteerimisüksus. Consolis CES üksuste direktorina vastutab Kaspar Ots edaspidi kolme CES üksuse eest - CES Polska, CES Rumeenia ja CES Eesti eest. Kaspar Ots on alates 2016. aasta oktoobrist olnud CES Eesti juhataja ja juhatuse liige.

Kaspar Ots vastutab äriüksuste finantsnäitajate, tulemusjuhtimise, arendustegevuse, teenuste kvaliteedi ja ressursside jaotamise eest, tasakaalustades kolme äriüksuse toimimist. Kaspar Ots jätkab ka CES Eesti juhatuse liikmena, tema ametipositsioonile alustatakse asendaja otsimist.

Enne Consolisega liitumist töötas Kaspar Ots erinevatel positsioonidel Swencn OÜ, Porto Franco OÜ (Eesti) ja Arricano Real Estate Plc (Ukraina) projekteerimise, projektijuhtimise ja arenduse valdkondades. Kaspar Ots on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli tsiviilehituse eriala omades magistrikraadi, ta räägib eesti, inglise ja vene keelt.

Kaspar Ots armastab tennist, golfi, langevarjuhüppeid ja võrkpalli.

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down