Menu
Foto: IKEA

IKEA kontseptsioonipood valmib elementidest

02/06/2021

Nordecon AS ja E-Betoonelement OÜ sõlmisid lepingu IKEA kontseptsioonipoe ehitamiseks Tallinna lähedale Rae valda Kurna külasse.

Projekt: IKEA kontseptsioonipood
Tellija: Nordecon AS
Töövõtt: elemendid ja projekteerimine
Projektijuhtimine: Toomas Böttcher
Müük: Neeme Kasela
Tarne: mai – juuni 2021

E-Betoonelemendi projektijuht Toomas Böttcher: „Hea ja pikaaegse koostööpartneri Nordeconiga sõlmisime koostöölepingu, mille kohaselt tarnime ja projekteerime elemendid IKEA esindushoonele. Lao- ja kontorihoone ehitamiseks tarnime pikasildelised TT-paneelid, postid, talad, õõnespaneelid ja trepid.“
„Nordeconiga koostöös on hetkel valmimas prežtiisne Kalaranna kvartal Linnahalli läheduses,” lisab Toomas Böttcher.

IKEA Baltikumi tegevjuhi Johannes R. Jóhannessoni: „IKEA sisenes Eesti turule 2019. aasta augustis, kui Tallinnas käivitati e-pood ja kauba väljastuspunkt. Oleme äärmiselt tänulikud eduka alguse eest, mis on ületanud meie ootused. Nüüd astume järgmise sammu, et tuua Eesti inimesteni täielik IKEA kogemus. Uus IKEA kontseptsioonipood aitab meil täita IKEA visiooni – pakkuda paremat igapäevaelu ja vastata eestlaste igapäevavajadustele veelgi mugavamal ja kättesaadavamal viisil.”

IKEA kauplusest saab pea 30 000 ruutmeetrine 2-korruseline hoone, mis pakub klientidele enam kui 8000 kodusisustuse lahendust ja toodet. Lisaks on hoonesse planeeritud restoran, Rootsi toiduturg ja bistroo. Kogu ehituse lepinguline maht on 23 miljonit eurot.

E-Betoonelemendi tööd valmivad suve keskpaigas, hoone valmib lõplikult 2022. aasta sügisel.

Uudise allikas ja lisainfo: nordecon.ee

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down