Menu

Graafilise betooni viimistlusega Hiltoni hotelli elemenditarned algavad sel nädalal

19/12/2023

E-Betoonelemendi ja Merko Ehitus Eesti koostöös valmib Tallinnasse, Tartu maanteele Hiltoni uus hotell. E-Betoonelement tarnib hoonele kauni graafilise välisviimistlusega seinaelemendid ja teised kandekonstruktsioonielemendid ning täiendavalt sellele koostab kõigi elementide tootejoonised BIM mudelsüsteemis.

Projekt: Hotell Hampton by Hilton
Asukoht: Tartu mnt. 49, Tallinn
Tellija: Merko Ehitus Eesti AS
Arhitekt: Tõnis Tarbe, Arhitekt Tarbe OÜ
Töövõtt: elementide tootejoonised, elementide tootmine ja transport
Toodete nomenklatuur: õõnespaneelid, ühe-, kahe ja kolmekihilised seinaelemendid, postid, talad, trepimarsid ja -mademed, soklielemendid
E-Betoonelemendi müügijuht: Erik Albert
E-Betoonelemendi müügiinsener: Neeme Kasela
E-Betoonelemendi projektijuht: Toomas Böttcher
Tarne: detsember 2023 - mai 2024

Fotod: Arhitekt Tarbe OÜ

E-Betoonelemendi müügijuht Erik Albert: „Heameel on tõdeda, et Merko Ehitusega koostöös valmib Tallinnasse Hiltoni uus hotell, mille muudab eriliseks just arhitekt Tõnis Tarbe poolt valitud hoone välisviimistlus. Eestis üldiselt seni pigem tagasihoidliku nõudlusega graafiline pinnaviimistlusviis muudab valmiva hoone pilkupüüdvaks, mis hotelli esteetilise välisilme maitsekalt linnaruumi sobitab.

E-Betoonelemendi tarned algavad sel nädalal ja need kestavad 2024. aasta maini. Hiltoni hotellile tarnime õõnespaneelid, ühe- ja kahekihilised seinaelemendid, soojustatud kolmekihilised graafilise viimistlusega SW-seinad, postid, talad, trepimarsid ja -mademed ning ühekihilised ja soojustatud soklielemendid.

E-Betoonelemendi töövõttu kuulub elementide tootmisele täiendavalt ka elementide BIM mudelis projekteerimine, mis võimaldab meil läbimõeldult ressursse planeerida ja dubleerimist vältida, lisaks on vähem paberimajandust ning projekti edenemist ja tarneid saab jälgida reaalajas.“

Hiltoni uude hotelli tuleb 185 numbrituba, hoone ehitatakse peamiselt viie- ja osaliselt kuuekordsena. Hiltoni hotell avatakse 2024 a. lõpus.

Loe täiendavalt:
https://group.merko.ee/project/hampton-by-hilton-hotell/
https://majandus.postimees.ee/7781256/tallinnasse-tuleb-veel-uks-hiltoni-hotell
https://kodu.postimees.ee/7412502/uus-hiltoni-hotell-ikka-tuleb

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down