Menu

The biggest BIM conference BIMsummit to be held on 16 April

18/02/2020

Event postponed!

Neljandat korda toimuv BIMi ja digitaalehituse teemadele keskenduv konverents BIMsummit, toimub 16. aprillil Erinevate Tubade Klubis, Telliskivi 60A ning kohal on ka Consolise tütarettevõtted E-Betoonelement AS and CES AS. Konverentsi eesmärk on inspireerida tellijaid, peatöövõtjaid ja ka projekteerijaid jagades valdkonna eestvedajate edulugusid ja õppetunde.

Consolist esindab selle aastasel konverentsil Roman Kostrõkin, kes räägib digitaliseerimise kogemuslugu Consolises. Oma ettekandes keskendub ta kolmele olulisele komponendile BIMi rakendamisel:

  • demand in the construction sector;
  • technology readyness level;
  • human factor. 

E-Betoonelement ja CES on konverentsil ka varasemalt osalenud. 2019. aasta BIMsummitil rääkis E-Betoonelemendi  projekteerimisosakonna juhataja Jaanus Olop, kuidas ehitusmaterjalide tootjad muutuvas projekteerimise maailmas pildil saavad olla. CES-i direktor Kaspar Ots keskendus oma teemaga BIMi rakendamisele monteeritava raudbetooni tööstuses – millised on vajalikud eeltingimused ja kasu kogu väärtusahelale. Lisaks Jaanusele ja Kasparile esinesid mitmed teised ehitussektori tipptegijad tuntud ettevõtetest nagu Novard Group AS, Timbeco Woodhouse OÜ, Pipelife Baltikum jt.

In this year's conference, in addition to Roman Kostrykin, there will be several other leaders in the industry from Estonia and abroad who will share inspiring experiences and discuss current issues.
Välismaistest esinejatest on kohal Danielle O’Connell, ehitushiiust Skanska USA, kes arutleb, milliseid eeliseid ja väljakutseid uute tehnoloogiate implementeerimine esitab.

Estonian speakers will also speak on intriguing and exciting topics:

– Deniss Bermanni (Nordecon AS), Peter Haab (Sweco Projekt AS) ja Mark Laas (1Kelvin OÜ) teevad põhjaliku ülevaate Tallinna Sadama D-terminali projekti arengust, väljakutsetest ning lahendatud probleemidest;

– Siim Saidla (PNL OÜ) ja Andre Remsel (Harmet Bathroom OÜ) arutlevad mudelprojekteerimise väljakutsete ja võimaluste üle: kuidas ehitusprotsess tehasesse viia? Milliste väljakutsetega peab arvestama?

– Pääsu Kaldamäe (BIMest OÜ) räägib, kuidas mudeleid efektiivse suhtluse tagamiseks ära kasutada ning milliseid vahendeid selleks kasutada.

The list of speakers is being specified.

There are exciting topics at the conference and it is definitely worth going to inspire yourself.

Speakers and topics can be found in more detail on the conference website www.bimsummit.ee.

More news

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down