Menu

16. aprillil toimub Eesti suurim BIMi konverents BIMsummit

18/02/2020

Sündmus on edasi lükatud!

Neljandat korda toimuv BIMi ja digitaalehituse teemadele keskenduv konverents BIMsummit, toimub 16. aprillil Erinevate Tubade Klubis, Telliskivi 60A ning kohal on ka Consolise tütarettevõtted E-Betoonelement AS ja CES AS. Konverentsi eesmärk on inspireerida tellijaid, peatöövõtjaid ja ka projekteerijaid jagades valdkonna eestvedajate edulugusid ja õppetunde.

Consolist esindab selle aastasel konverentsil Roman Kostrõkin, kes räägib digitaliseerimise kogemuslugu Consolises. Oma ettekandes keskendub ta kolmele olulisele komponendile BIMi rakendamisel:

  • ehitussektori nõudlus;
  • tehnoloogia valmidus;
  • inimfaktor. 

E-Betoonelement ja CES on konverentsil ka varasemalt osalenud. 2019. aasta BIMsummitil rääkis E-Betoonelemendi  projekteerimisosakonna juhataja Jaanus Olop, kuidas ehitusmaterjalide tootjad muutuvas projekteerimise maailmas pildil saavad olla. CES-i direktor Kaspar Ots keskendus oma teemaga BIMi rakendamisele monteeritava raudbetooni tööstuses – millised on vajalikud eeltingimused ja kasu kogu väärtusahelale. Lisaks Jaanusele ja Kasparile esinesid mitmed teised ehitussektori tipptegijad tuntud ettevõtetest nagu Novard Group AS, Timbeco Woodhouse OÜ, Pipelife Baltikum jt.

2020. aasta konverentsil astuvad lisaks Roman Kostrõkinile üles teisedki valdkonna tipptegijad nii Eestist kui välismaalt, kes jagavad innustavaid kogemusi ning kellega koos arutatakse päevakorralisemaid teemasid.
Välismaistest esinejatest on kohal Danielle O’Connell, ehitushiiust Skanska USA, kes arutleb, milliseid eeliseid ja väljakutseid uute tehnoloogiate implementeerimine esitab.

Intrigeerivatel ja põnevatel teemadel räägivad ka Eesti esinejad:

– Deniss Bermanni (Nordecon AS), Peter Haab (Sweco Projekt AS) ja Mark Laas (1Kelvin OÜ) teevad põhjaliku ülevaate Tallinna Sadama D-terminali projekti arengust, väljakutsetest ning lahendatud probleemidest;

– Siim Saidla (PNL OÜ) ja Andre Remsel (Harmet Bathroom OÜ) arutlevad mudelprojekteerimise väljakutsete ja võimaluste üle: kuidas ehitusprotsess tehasesse viia? Milliste väljakutsetega peab arvestama?

– Pääsu Kaldamäe (BIMest OÜ) räägib, kuidas mudeleid efektiivse suhtluse tagamiseks ära kasutada ning milliseid vahendeid selleks kasutada.

Esinejate nimekiri on täienemas.

Põnevaid teemasid konverentsil jagub ning kindlasti tasub minna end inspireerima.

Esinejate ja teemadega saab täpsemalt tutvuda konverentsi kodulehel www.bimsummit.ee.

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down