Menu

E-Betoonelement is celebrating its 25th anniversary

13/02/2017

Manager of E-Betoonelement Vaido Leosk: “Saturday marked 25 years since the establishment of E-Betoonelement. A meeting of representatives of three companies – EE Ehitus AS, OY Rudus AB and SRV International OY – took place on 11 February 1992. As a result of the discussion, a resolution was signed to establish a new business – EE Betoonelement AS.”

„Tolle aja mõte - ühendada piiritagused elemenditehnoloogia teadmised ning Eesti ettevõtjate tarmukus, tohutu soov luua ja areneda on edukalt vilja kandnud. Täna 25 aastat hiljem on E-Betoonelement suurima tootmismahuga elementide tootja Eestis, kes pakub lisaks oma klientidele nii elementlahenduste projekteerimis- kui ka elementide paigaldusteenust. Oleme osa suurest kontsernist Consolis, mis tagab meile võimaluse jagada ning saada teadmisi sõsarettevõtetelt kolmekümnest riigist. Ettevõtte loojate põhiidee toimib ka tänases hetkes,“ selgitab Vaido Leosk.

„25 aastat on huvitav iga. Eesti aegruumis on tegu kogenud ja eluküpse ettevõttega, sest vanemad ettevõtted, kes elasid üle nõukogude perioodi, leidub vähe. Maailma mõistes on tegu noore ettevõttega, kes pole oma ärimudelit pidanud drastiliselt muutma. Oleme kindlad oma ärimudelile, pakkudes klientidele kestvaid funktsionaalseid elementlahendusi! Betoonelementide tehnoloogia on selle aluseks ja me usume, et tööstuslik betoonelementide tehnoloogia on jätkuvalt turul parimaid lahendusi. Kas see ka jääb nii maailma kiires tehnoloogilises arengus? Seda me täna veel ei tea!" lisab Vaido Leosk.

More news

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down