Menu

E-Betoonelement tähistab 25. sünnipäeva

13/02/2017

E-Betoonelemendi juhataja Vaido Leosk: „Laupäeval möödus E-Betoonelemendi asutamisest 25 aastat. 11.02.1992. aastal toimus kolme ettevõtte EE Ehitus AS, OY Rudus AB, SRV International OY esindajate koosolek. Nõupidamise tulemusena kirjutati alla otsus uue ettevõtte: EE Betoonelement AS asutamisest.“

„Tolle aja mõte - ühendada piiritagused elemenditehnoloogia teadmised ning Eesti ettevõtjate tarmukus, tohutu soov luua ja areneda on edukalt vilja kandnud. Täna 25 aastat hiljem on E-Betoonelement suurima tootmismahuga elementide tootja Eestis, kes pakub lisaks oma klientidele nii elementlahenduste projekteerimis- kui ka elementide paigaldusteenust. Oleme osa suurest kontsernist Consolis, mis tagab meile võimaluse jagada ning saada teadmisi sõsarettevõtetelt kolmekümnest riigist. Ettevõtte loojate põhiidee toimib ka tänases hetkes,“ selgitab Vaido Leosk.

„25 aastat on huvitav iga. Eesti aegruumis on tegu kogenud ja eluküpse ettevõttega, sest vanemad ettevõtted, kes elasid üle nõukogude perioodi, leidub vähe. Maailma mõistes on tegu noore ettevõttega, kes pole oma ärimudelit pidanud drastiliselt muutma. Oleme kindlad oma ärimudelile, pakkudes klientidele kestvaid funktsionaalseid elementlahendusi! Betoonelementide tehnoloogia on selle aluseks ja me usume, et tööstuslik betoonelementide tehnoloogia on jätkuvalt turul parimaid lahendusi. Kas see ka jääb nii maailma kiires tehnoloogilises arengus? Seda me täna veel ei tea!" lisab Vaido Leosk.

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down