Menu

Elemenditarned Hiltoni hotellile on lõppenud

04/06/2024

E-Betoonelemendi tarned Tallinna kesklinnas, Tartu mnt 49, aadressil asuvale Hampton by Hilton hotellile, on lõppenud. Hoone graafilise viimistlusega seinaelemendid koos teiste monteeritavate raudbetoontoodetega on kõik tarnitud, edasi paigaldatakse puuduvad avatäited ning jätkatakse siseviimistlustöödega.

„Hiltoni hotelli fassaadielemendid tootsime graafilise betooni viimistlusega," selgitab E-Betoonelemendi projektijuht Toomas Böttcher. „Hotelli välisseinad valmistasime keerukate mustritega, mis nö voolavad ühelt elemendilt teisele, moodustades tervikmustrid üle terve fassaadi. Hoone on eristuv ja unikaalne Tartu mnt teiste hoonete seas.
Graafiline betoon sobib igas suuruses elementide tootmiseks. Muster või kujundid kantakse spetsiaalsele paberile, millele on lisatud ka betooni pinnaaeglusti. Soovitud viimistlusega paber asetatakse vormi põhja ja järgmisel päeval tõstetakse valatud ja kivinenud betoonelement püsti ja selle pind pestakse survepesuriga - kujundid tuuakse esile tänu kontrastile sileda valupinna ja pestud pinna vahel,” kirjeldab Toomas Böttcher graafilise pinnaviimistluse tootmisprotsessi.

„Koostöö partneritega, peatöövõtja Merko Ehituse ja Tõnis Tarbe OÜ arhitektidega, sujus suurepäraselt. Tänu professionaalsele ja heale suhtlusele ning fookusega lõpptulemusele valasime betooni arhitektuuriliselt kaunisse vormi – tulemus on muljetavaldav ja projekt igati edukas,“ kirjeldab koostööd projektijuht Toomas Böttcher.

Hampton by Hilton hotell valmib 2024. aasta lõpus.

Loe lisaks: Graafilise betooni viimistlusega Hiltoni hotelli elemenditarned algavad sel nädalal

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down