Menu

E-Betoonelement tähistas 25. aastapäeva džässiga

21/07/2017

Pressiteade

Eesti juhtiv betoonelementide tootja AS E-Betoonelement tähistas ettevõtte 25. aastapäeva džäss-klubi Wool Moon elluäratamisega kutsutud külalistele. Neljapäevaõhtuseks peaesinejaks oli prantsuse täht Ann-Shirley.

AS E-Betoonelemendi 25. sünnipäevaks ärkas ellu džässiklubi Wool Moon, mille raames on Eestis 2000-ndatel aastatel esinemas käinud maailmanimega džäss-artistid Randy Brecker, James Carter, Kurt Elling, Maceo Parker ja mitmed teised. Selle aasta esinejaks oli prantsuse-kameruni laulja Ann-Shirley.

Ann Shirley
Ann Shirley  ja Villu Veski
Vaido Leosk

Džässiklubi Wool Moon on kui muinaslugu maapõhja vajunud säravast linnast, mis kord aastas uuesti inimeste ette kerkib. Majanduslangusega vajus ka Wool Moon aastateks unustusehõlma, et nüüd, juubelisünnipäevaks veel säravamalt valitud külaliste ette ilmuda.

AS-i E-Betoonelement Harku tehase 4500-ruutmeetrine peosaaliks kohandatud tootmishoone muutus taas üheks õhtuks glamuursete tippdžässi artistide esinemis-paigaks, pakkudes rõõmsat klubimeeleolu ja küllaga emotsioone.

Ann-Shirley alustas muusika- ja tantsuõpinguid 6-aastaselt. Klassikalise pianisti ja heliinseneri haridusega muusiku elus saabus pöördepunkt kohtumisel džäss-viiuldaja Didier Lockwoodiga, kelle muusikakoolis omandatuga on Ann-Shirley vallutanud Prantsusmaa lavad, võites järjest ridamisi erinevaid lauluvõistlusi.

* * *

„Ütleksin, et meie ettevõtte ajalugu peegeldab kujukalt taasiseseisvunud Eesti riigi ülesehitamise lugu,” ütles AS E-Betoonelement juhatuse esimees Vaido Leosk. „Tolle aja mõte – ühendada piiritagused elemenditehnoloogia teadmised ning Eesti ettevõtjate tarmukus, tohutu soov luua ja areneda on edukalt vilja kandnud. Oleme osa suurest kontsernist Consolis, mis tagab meile võimaluse jagada ning saada teadmisi sõsarettevõtetelt kolmekümnest riigist,” sõnas Leosk.

Vaido Leosk: „Eesti mõistes on tegu kogenud ja eluküpse ettevõttega, maailma mõistes aga noore ettevõttega, kes pole oma ärimudelit pidanud drastiliselt muutma. Oleme kindlad, et tööstuslik betoonelementide tehnoloogia on jätkuvalt turul parimaid lahendusi.”

AS E-Betoonelement asutati 1992. aastal kolme ettevõtte – Eesti Ehitus AS, OY Rudus AB, SRV International OY poolt. 2002. aastal sai ettevõtte 100% omanikuks Euroopa juhtivaid betoonelemenditootjaid ühendav kontsern Consolis, mis omab üle 100-aastast kogemust ja on esindatud 30 riigis.

25 aasta jooksul on oma toodanguga antud panus sadade hoonete ja rajatiste valmimisse, kaasa arvatud: Rocca al Mare kool, Luku-Experdi kontorihoone, TÜ Narva kolledž, Tondiraba jäähall, Maxima logistikakeskus, kaubandus- ja meelelahutuskeskus T1 jne jne.

Vaata lähemalt:
- Ann-Shirley:
https://www.youtube.com/watch?v=SS8LcBpTPoQ

AS E-Betoonelement projekteerib, toodab ja paigaldab raudbetoonelementidel põhinevaid ehituslahendusi. Ettevõtte kahes tehases Harkus ja Tamsalus töötab täna 320 inimest. AS E-Betoonelement käive oli 2016. aastal 26,4 miljonit eurot.

Lisainfo:
Mari-Liis Tenno, marketing
Tel 566 76 006, 
Betoonelement

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down