Menu

E-Betoonelement tähistab täna oma 30 juubelit

11/02/2022

Täna on E-Betoonelemendis natuke teistsugune päev, pisut erilisem ja pidulikum. Nimelt peab E-Betoonelement täna oma sünnipäeva ja mitte lihtsalt sünnipäeva, vaid täna saab E-Betoonelement 30- aastaseks.

See on üksjagu pikk aeg, mille jooksul on nii mõndagi huvitavat ja meeldejäävat korda saadetud.

Selle aja jooksul on ehitatud Eestisse, aga ka naaberriikidesse palju kauneid ja kestvaid betoonhooneid. Meie ehitame muidugi betoonist. Ja betoonist just sellepärast, et selle positiivsed omadused võimaldavad kavandada ajas sajandi kestvaid, kõrge tulekindlusega, hea mürasummutusega hooneid. Betoon on sealjuures ka väga mänguline, kaunis ja mitmeid võimalusi pakkuv materjal. E-Betoonelemendi betoonelementidest on valminud väga palju koole, poode, elamuhooneid ja infrastruktuuri rajatisi.

30 aastase ettevõttena oleme toonud turule mitmeid uusi lahendusi, alates 500 õõnespaneelist kuni täiesti uute täislahendusel põhinevate elementhoonelahendusteni välja. Nüüd oleme valmis ehitama ka üha kõrgemaid kõrghooneid – Järve tornid, mis küündivad pea 20 korruselisteks, näitab meie valmisolekut elementlahendusi ka pilvepiirile viia.

30 aasta jooksul on ettevõttes töötanud ja töötab ka praegu väga palju oma ala spetsialiste, tänu kellele on olnud võimalik ettevõttena areneda nii kaugele ja edukaks, kui me seda praegu oleme. Hindame väga kõrgelt oma töötajaid, soovides neile pakkuda parimat enesearengu keskkonda, aga ka ohutut ja kindlat töökohta.

30 aastat väga häid kliente ja partnereid, sest just nendega ja vaid nendega koostöös on võimalik luua imelisi tulemusi. Meie kliendid ja partnerid on andnud meile põhjuse pingutada, alati katsetada, luua uusi ja paremaid lahendusi ja ikka edasi pürgida, ning nende vahel karm, kuid aus tagasiside, on see, mis on meid alati paremuse poole edasi arenema suunanud.

30 aastat rõõmu ehk et lisaks tõsisele tööle ja ehitusele, on saanud ka palju nalja, uhkeid pidusid ja vägevaid mälestusi, Wool Mooni raames on unustamatult kaunid jazzikontserdid tehases võlunud alati meid endid, aga ka kutsutud külalisi. Samuti on lastele ja peredele palju rõõmu ning ühistegevusi pakkunud meeldejäävad suvepäevad kõige sinna juurde kuuluva mängulise osa, aga ka maitsvate roogadega. Tõsine ja oluline töö tähendab osata ka lõõgastuda ja elust rõõmu tunda.

Uhke ja hea on vaadata tagasi tehtud tööle ja kui mööda Eestimaad ringi sõita ja taas ennast mõttelt avastada, et see on meie ettevõtte töö, teeb see seest rõõmsaks. Tulevikku vaadates on kindel tunne tugevale vundamendile toetudes mõelda, et kuna oleme pidevas arengus ja innovatsioon on üks meie alustaladest, siis on kindel, et tulevikule vastu minek on positiivne ja eeldused selleks on loodud.

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down