Menu

Consolis tugevdab oma positsiooni Põhja-Euroopas ja Baltikumis TMB Grupi omandamisega

06/08/2018

Consolis Grupp, kes on Euroopa üks juhtivaid betoonelementidest ehituslahenduste pakkujaid, teatas täna Baltikumis ja Soomes betoonelemente tootva TMB Grupi ostulepingu allkirjastamisest. Tehinguga tugevdab Consolis oma kohalolekut Põhja-Euroopas. TMB Grupi omandamine toob kaasa enam kui 50 aastase valdkonna kogemuse ning elamute ja mitteelamute spetsiifilise tootmisvõimekuse. TMB Grupp on asutatud 1961. aastal, seal töötab pea 500 inimest ja aastane käive ületas 2017. aastal 120 miljonit eurot.

Nicolas Yatzimirsky, Consolis tegevjuht:
 „TMB Grupi ostmisega näitame ambitsiooni tugevdada oma positsiooni Euroopa peamistel turgudel. Ühinemine toob endaga kaasa täiendava olulise tööstusoskusteabe ja meie meeskonnad saavad kasu edaspidiselt parimate praktikate jagamisest.

TMB koos tütarettevõtetega Soomes, Eestis ja Lätis on loonud pikaajalised kliendisuhted. Tänu tugevuste ühendamisele saame klientidele pakkuda väärtust suurendatud lahenduste ja teenuste valiku näol.“

Jaan Luts, TMB tegevjuht: „TMB Grupp on jõudnud sellisesse arenguetappi, kus järgmist sammu kasvuks ei oleks olnud võimalik saavutada strateegilist partnerit kaasamata.

Consolis Grupp on kahtlemata valdkonna liider, kes mängib põhirolli Euroopa kiiresti muutuval betooni turul.

Meie omandamine Consolis poolt on tunnustus meie kliendikesksele strateegiale, meie ettevõtlusvaimule, meie projektijuhtimise suutlikkusele ja meie partnerlussuhetele suurte projektide võitmiseks.“

Tehing toimub vastavalt seadusandlikele regulatsioonidele. Tehingu lõplik kinnitamine toimub 2019. aasta alguses.

Consolis
Consolis on juhtiv betoonelementidest lahenduste pakkuja Euroopas. Grupp pakub kaasaegseid ja kestvaid betoonkonstruktsioone transpordi-, kommunaal- ja ehitussektoritele. Enam kui 11 000 töötajaga 22 riigis üle maailma oli kontserni käive 2017. aastal 1,45 miljardit eurot. Kasutame unikaalseid projekteerimis-, inseneri-, tootmis- ja projektijuhtimise võimalusi, et muuta toormaterjal tipptoodeteks ja –lahendusteks.
Palun külasta meid ka: www.consolis.com

Consolis meediasuhete kontakt: , tel +336 2217 1844
Consolis Vice President Building Branch: Lars Martinsson, tel +467 0346 3172

E-Betoonelement pressiteate edastaja: Mari-Liis Tenno,  +372 5667 6006

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down