Menu

CABRO™ silohoidlad kannavad nüüd kuni 30 tonnist rasketehnikat

20/09/2021

Põllumajandusüksusel CABRO™’l on Pärnumaal valmimas Vändra OÜ Sõõrikese farmi Aconsilo™ silohoidla, mis on võrreldes varasemate silohoidlatega suurem ja mahukam, võimaldades rohumassi tallamiseks kasutada 30 tonnist rasketehnikat.

CABRO™ põllumajandus- ja keskkonnatoodete projektijuht Kaido Kindel: „Sõõrikese farmis peagi valmiv Aconsilo™ silohoidla võimaldab suurema saagi hoiustamist ja loomadele varumist kui meie varasemalt püstitatud silohoidlad. Standardlahendusena püstitame silohoidlaid, mille konstruktsioon võimaldab rohumassi tallamiseks kasutada kuni 20 tonni raskust tehnikat, nüüd tulime aga Tellija soovile ja vajadustele vastu ning Sõõrikese farmis saab silo tegemiseks kasutada 30 tonnist tallamismasinat. Lisaks eelnevale on valmival silohoidlal ka tavapärasest kõrgemad tugiseinaelemendid, mille kõrgus küündib 4-meetrini.”

Aconsilo™ silohoidlaid on E-Betoonelemendi kliendid eelistanud juba aastakümneid ning seda tänu nende töökindlusele ja ehitusmugavusele. CABRO™ meeskond korraldab silohoidlate valmistamise alates tööjooniste koostamisest kuni kogu vajamineva ehitustööni välja ehk tervikpaketi. Lisaks on püstitatavad silohoidlad kõrgekvaliteetse betooniga, pidades nii vastu happelistele silomahladele; tootel on väljaehitatud kogu vajaminev silomahlade kogumissüsteem ja tulevikus on elementlahendusel põhinevad silohoidlad vajadusel kergesti laiendatavad.

Vaata ja tutvu lähemalt CABRO™ keskkonna- ja põllumajandustoodetega siin.

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down