Menu

CABRO meeskonnal valmivad suvel mitmed Aconsilo™ silohoidlad

13/07/2022

E-Betoonelemendi põllumajandustoodetega tegelev CABRO üksus paigaldab suvel mitu Aconsilo™ silohoidlat, mida tutvustati sel kevadel pärast kaheaastast pausi taastoimunud Maamessil.

E-Betoonelemendi CABRO üksuse projektijuht Kaido Kindel: „Sel suvel püstitame meeskonnaga mitu Aconsilo™ silohoidlat, millest nt üks on Kärla silohoidla Saaremaal ja teine on Viru-Jaagupi silohoidla Lääne-Virumaal.

Valmivad silohoidlad tulevad kvaliteetsest ilmastikukindlast graniitkillustikuga betoonist, mis tagab nende pikaealisuse. Samuti võimaldavad valmivad silohoidlad talunikel mahtude suurenemisel hoidlat lihtsalt suurendada lisades ehitisele sektsioone. Ära märkimist väärib ka silohoidlate läbimõeldud lahendus, kus silohoidlate sektsioonide põhjad teeme 0,5% kaldega, nii et silomahlad jooksevad ise kogumisrenni suunas. Loomulikult vastavad silohoidlad ka kõigile EL keskkonnanõuetele.

Aconsilo™ silohoidlaid valmistame 3 m laiusena ja 3 m, 3,4 m või 4 m kõrgusena ning 140 mm paksuse põhjaplaadiga.

Meie meeskond püstitab silohoidlad terviklahendusena ehk tellija saab ühelt tegijalt kõik vajaminevad tööd alates tööjooniste koostamisest kuni hoidla püstitamiseni välja. Töövõttu kuuluvad konsultatsioon, hoidla tehniline projekteerimine, ehitusplatsi ettevalmistamine, paigaldus, põhjaplaadi tööd, silomahlade kogumissüsteemi rajamine ja silohoidla seinte kaitsevõõbaga katmine.

Tänu CABRO meeskonna pikaaegsele kogemusele ja Aconsilo™ hästitoimivale lahendusele on tegemist turvalise investeeringuga, mis teenib ka järeltulevat põlvkonda.“

Vaata CABRO lahenduste kohta SIIT.

Lae alla brošüür SIIT.

Loe ka uudist: Alates 21. aprillist on CABRO meeskond Maamessil

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down