Menu

CABRO meeskond püstitas Soomes kalakasvatuse mahutid

31/10/2017

CABRO meeskond koostöös sõsarettevõtetega Parma OY ja Swetrak AS püstitasid Soome kalakasvataja OY FinnForel mahutid Varkausis.

Objekt: OY FinnForel kalakasvatuse mahutid
Aadress: Varkaus, Soome
Tellija: Parma OY
Töövõtt: projekteerimine, elemendid, transport ja paigaldus
Projektijuht: Kaido Kindel

E-Betoonelemendi projektijuht Kaido Kindel: „Tegemist oli üsnagi mahuka töövõtuga. Paigaldasime kalakasvatusele seitseteist 5,3 meetri kõrgust mahutit, millest kümme mahutit oli ligi 560 m3 suurused ja seitse mahutit ligi 260 m3 suurused. Mahutipargi paigaldamine toimus üsna kitsastes tingimustes, mis seadis masinate kasutamisele ja elementide paigaldamisel teatavad piirangud. Vaatamata töövõtu pingelisele ajagraafikule, õnnestusid paigaldustööd kenasti ja tellijapoolne tagasiside oli väga positiivne.“

Acontank™ farmimahuti koosneb raudbetoonist moodul-seinaelementidest. Nende tootmine tehases tagab elementide kvaliteedi ja moodulsüsteem omakorda nende operatiivse paigalduse töömaal. Mahuti projekteeritakse lähtuvalt kliendi vajadusest (vajalik säilitusmaht, kasutatav käitlustehnoloogia) ning arvestades kohapealsete tingimustega (pinnase kandevõime ja reljeef, pinnasevee tase). Lisainformatsioon SIIT.

CABRO meeskonna poolt pakutav mahutite lahendus hõlmab mahuti terviklikku valmistamistsüklit alustades konsultatsioonist ja projekteerimisest kuni püstitamise ja garantiiaegse hoolduseni välja.

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down