Menu

AS E-Betoonelement projekteerib, tarnib ja paigaldab Eesti Pandipakend OÜ elemendid

03/08/2012

Objekt: Eesti Pandipakend OÜ tootmis- ja büroohoone
Aadress: Visase 18, Tallinn
Arhitekt: Reet Valk
Tellija: Eesti Pandipakend OÜ
AS E-Betoonelemendi töövõtt: projekteerimine, elemendid, transport ja paigaldus
Müügiinsener: Tõnu Ernits
Projektijuht: Tõnu Ernits

AS E-Betoonelement müügiinsener ja projektijuht Tõnu Ernits: „On rõõm taas rajada tööstusotstarbeline betoonist hoone. Pakendite ringlus on keskkonnale tähtis tegevus ja on hea, kui seda saab teha hea sisekliimaga, avaras, tule- ja vargakindlas ehitises. Olen tänulik tellijale ja teistele osapooltele projekti varajases faasis tehtud koostöö ja heade otsuste eest.“

Eesti Pandipakend OÜ tootmis- ja büroohoone on planeeritud kahe ristkülikukujulise hooneosaga. Suurema ristküliku puhul on tegemist ühekorruselise tootmishoonega, mis põhineb E-Betoonelemendi Baashall™ lahendusel. Baashall™ lahendusel on mitmeid eeliseid, näiteks on ta lihtsa konstruktsiooniga, kiirelt püstitatav, tootmismahtude suurenemisel kergesti laiendatav jne. Väiksem ristkülik on büroo-osa, mis on osaliselt kahe- ja osaliselt kolmekorruseline, büroohoone kolmandale korrusele on planeeritud tehnoruumid, ala mida tehnoruumid ei hõlma, jääb kahekorruseliseks ja sinna on planeeritud terrass.

Eesti Pandipakend on 2005. aastal tootjate ja importööride ning kaupmeeste poolt Pakendiseaduse alusel loodud pakendi taaskasutusorganisatsioon, mille ülesandeks on hallata ja korraldada üle-eestiliselt tagatisrahaga koormatud pakendite kogumist, transporti, sorteerimist, loendamist ja taaskasutamist.

AS E-Betoonelemendi toodetest tarnitakse Baashall™ elemendid (talad, postid ja STT-paneelid) ning büroo-osale kolmekihilised seinaelemendid, vaheseinad, õõnespaneelid ja trepid.

AS E-Betoonelement on projekteerimise ja elementide tootmisega alustanud, tarne toimub septembri keskpaigast kuni oktoobri keskpaigani, mil lõppevad ka paigaldustööd.

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down