Menu

AS E-Betoonelement paigaldab juba kolmanda MetaPrint AS tootmis- ja laohoone

12/09/2012

E-Betoonelement on sõlminud MP Majad OÜ-ga lepingu, et projekteerida, toota ja paigaldada elemendid MetaPrint AS Pärnu filiaali tootmis- ja laohoonele.

Objekt: MetaPrint AS tootmis-ja laohoone
Aadress: Betooni 2, Pärnu
Arhitekt: KAMP Arhitektid OÜ, Kaspar Kuuse
Tellija: MP Majad OÜ
AS E-Betoonelemendi töövõtt: projekteerimine, elemendid, transport ja paigaldus
Projektijuht: Priit Kärner

„Metaprint AS on AS E-Betoonelemendi jaoks oluline Tellija, kes on kasvanud meie toodetud hoonete näol alates 2010. aastast, tempoga üks tootmishoone aastas. Käesolev tootmis- ja laohoone Pärnus on oma mahult sama suur, kui kahel aastal toodetud pinnad Tallinnas kokku. Arhitekti poolne huvitav fassaadi- ja värvilahendus sarnaneb eelnevatega, mis teostatakse peale hoone montaaži kohapeal. Loodan Pärnu tugevate sügistuulte soosimisele, et suudaksime elementide tarne- ja paigaldustööd lõpetada tähtajaliselt, mis annab ehk Tellijal põhjust traditsiooni jätkamiseks järgnevatel aastatel koos meiega,“ kommenteeris AS E-Betoonelement paigaldus- ja projektijuht Priit Kärner.

MetaPrint AS ehitatav hoone baseerub Baashall™ lahendusel, mille tarbeks tarnib E-Betoonelement postid, talad ja STT-paneelid ning Baashall™ juurde kuuluvale büroo-osale kolmekihilised seinaelemendid, vaheseinad, õõnespaneelid ja trepid. E-Betoonelement töövõtt lõpeb käesoleva aasta detsembris, hoone valmib lõplikult 2013. aastal.

AS Metaprint`i põhitegevuseks on aerosoolpudelite ja selle komponentide valmistamine. www.metaprint.com.

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down