Menu

Aeg on end BIMsummitile registreerida

08/07/2022

Eesti suurim BIMi ja digitaalehituse teemadele keskenduv konverents BIMsummit Estonia 2022 toimub 7. ja 8. septembril Tallinnas Erinevate Tubade Klubis. Konverentsi esimene päev on suunatud INFRA ehitusele ning teine päev HOONETE ehitusele. Teise päeva esinejate seas astuvad üles Consolis grupi projekteerimise tehnoloogia platvormi juht Morten Kaasik ja Consolis grupi arendusinsener Erik Prits.

Erik Prits alustas 2015. aastal E-Betoonelemendis tööd projekteerijana. Alates 2019. aastast on ta tegelenud BIM arendustegevustega Consolise Baltikumi äriüksuses ja Consolise Tekla keskkonna tooteomanikuna grupi tasemel. Teda huvitab erinevatest allikatest pärit andmete kokkusidumine ühtseks terviklikuks infomudeliks.

Morten Kaasik on Consolis grupis erinevates rollides, BIM-modelleerijana, projekti- ja tiimijuhina, tooteomanikuna, olnud 7 aastat ning täna juhib ta projekteerimise tehnoloogia platvormi arendust. Teda inspireerib mõttemallide muutmine, uued tehnoloogiad ning andmete põhjal otsuste tegemine. Ta näeb tehnoloogiat kui projekteerimise ja ehituse lahutamatut osa ning usub, et valdkonda viib edasi nii mõtteviisi muutus kui ka tehnoloogia ja tarkvaraettevõtete areng.

Morten Kaasik ja Erik Prits räägivad BIMsummit konverentsil teemal: Kuidas mõjutab projekteerimine väärtusahela tootlikkust?

  • Projekteerimine määrab 80% projekti maksumusest ning on seotud kogu projekti väärtusahelaga – müük, tootmine, planeerimine, tarneahelate juhtimine.
  • Consolis grupp on arendamas projekteerimise tehnoloogia platvormi - mida see endast kujutab ja kuidas see toetab tootmist ja montaaži?
  • Lisaks praktilisted näided, kuidas kalendergraafik või tehase ERP-programmi andmed aitavad täiustada Tekla infomudelit.

Lisaks Consolise spetsialistidele esinevad BIMsummitil mitmed valdkonna suurnimed, kes jagavad oma kogemusi, kuidas targemalt, teadlikumalt ja ressursisäästlikumalt ehitada.

BIMsummitil kajastatakse valdkonna kõige päevakajalisemaid teemasid ning huvitavamaid kogemuslugusid. Konverentsi korraldajate eesmärgiks on inspireerida tellijaid, peatöövõtjaid ja projekteerijaid läbi praktikute kogemuse.

Lisainformatsioon, registreerimine ja hinnainfo: https://www.bimsummit.ee/

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down