Menu

Tarned AS Ferreli tootmishoonele algavad juuli keskel

02/07/2020

AS E-Betoonelement tarnib 2020. a III kvartalis monteeritavad raudbetoonelemendid AS Ferrel tootmishoone laiendusele. Töövõtt hõlmab lisaks elementide valmistamisele ka eelpingetoodete projekteerimist. Ehitatavale tootmishoonele toodetakse õõnespaneelid, STT katuslaepaneelid, postid, talad, kolmekihilised soklipaneelid ning trepid.
 
Projekt: Ferrel tootmishoone laiendus
Tellija: AS Ferrel
Töövõtt: eelpingetoodete projekteerimine, elemendid ja tarne
Projektijuhtimine: Kaido Kindel
Tarne: III kvartal 2020
 
„Ehitatava tootmishoone katusekonstruktsiooni moodustavad ligi 26 m pikkused ja 2,4 m laiused STT-paneelid, mille paigaldus kulgeb kiirelt ning pikk sille võimaldab tootmispinda maksimaalselt ära kasutada. STT-paneeli puhul on tegemist väga saleda, kerge ning vastupidava raudbetoonkonstruktsiooniga. E-Betoonelemendi toodetavate katuslaepaneelide silded ulatavad kuni 30 meetrini. See võimaldab avaramat siseruumi ning vabamat ruumipaigutust, kuna väheneb vajadus tavapärase post-tala süsteemi järele hoone sees.” sõnab E-Betoonelemendi projektijuht Kaido Kindel.
 
AS Ferrel on Lääne-Virumaal asuv peamiselt põllumajandushaagiste valmistamisele orienteeritud ettevõte, mis alustas tegevust juba 1991. aastal. Nende peamine turg on Skandinaavia ning lisaks haagiste valmistamisele pakuvad nad ka varuosade tarnet ja tehnilist hooldust.
 
AS Ferreli tootmishoone elementide tarne toimub III kvartalis ning hoone valmib lõplikult 2021. aastal.

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down