Menu

Sõjakooli tn neljas elementmaja on lõpetamisel, Sammu tn majade leping sõlmitud

14/09/2018

E-Betoonelemendi ja Nordeconi koostööst on Tallinnasse valminud mitmed kauni väljanägemisega elementelamud. Hetkel on Sõjakooli tänavale valmimas neljast majast viimane ja 2019. aasta lõpuks valmib veel kolm sama lahendusega elementelamut Sammu tänavale.

Projekt: Sõjakooli tn neli korterelamut ja Sammu tn kolm korterelamut
Aadress: Sõjakooli tn 12, 12A, 12B, 12C ja Sammu tn 6, A, 6B, Tallinn
Tellija: Nordecon AS
Toodete nomenklatuur: õõnespaneelid, postid, talad, seina- ja trepielemendid
AS E-Betoonelemendi töövõtt: elemendid ja transport (osaliselt paigaldus)
Projektijuht: Toomas Böttcher

E-Betoonelemendi projektijuht Toomas Böttcher: „Nordeconiga koostöös on Kristiine City’sse valminud juba seitse elementelamut. 2014.-2016. aastal valmisid esimesed kolm korterelamut Marsi tänavale, mis olid Aasta betoonehitise nominendiks oma uudse kommunikatsioonišahtide lahenduskontseptsiooni poolest.

Alates 2016. aastast kuni tänaseni on Sõjakooli tänavale püstitatud neli elementelamut, millest viimane on hetkel lõpetamisel. Lisaks oleme sõlminud nendega koostöölepingu veel kolmele elementmajale Sammu tänaval, mis valmivad 2019. aastal.

Kõikide majade viimistluses on kasutatud halli valevuukidega reljeefset betooni, mis annab majadele kauni ja isikupärase väljanägemise.

Meie koostöö Nordeconiga on kestnud pikalt ja see on olnud rõõmustavalt tulemuslik. Tunneme teineteise tööstiili ja teame ootusi ning omavaheline kommunikatsioon on ladus. Projektides tuleb ikka ootamatusi ette, aga mõlemapoolse panuse, hea kommunikatsiooni ja hoolivusega oleme saavutanud alati sobiva lahenduse.“

Kristina Majad on detailselt läbimõeldud ja funktsionaalsed hooned, mille projekteerijaks on Allianss Arhitektid. Nutika ruumiplaneeringu, stiilse disaini ja modernse väljanägemisega kodudes saab nautida rohelust ja privaatsust, kuid samal ajal on võimaldatud mugav transpordiühendus kesklinna ja teistesse linnaosadesse. Täpsemalt SIIT.

Loe lisaks:

29.12.2015
Aasta betoonehitise tiitlile kandideerib 15 ehitist

04.04.2014
Tallinna Kristiine linnaossa rajatava Tondi elukvartali korterelamute elemendid toodab ning tarnib AS E-Betoonelement 

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down