AS E-Betoonelement sõlmis lepingu Merko Ehitus Eesti AS-iga Pärnu mnt äärde ehitatava SG ärihoone elementide projekteerimisele, tootmisele ja tarnele. Ärikeskus kerkib Nõmme ja Kristiine linnaosa piirile ja see on planeeritud kolmekordse kaubandus- ja teeninduspinnana, millele lisandub ühest hoone küljest kuuekordne büroo-osa.

Projekt: SG ärihoone
Aadress: Pärnu mnt 186, Tallinn
Tellija: Merko Ehitus Eesti AS
Arhitekt: Ülo Peil, Arhitektibüroo Peil OÜ
Teenused: elementide projekteerimine (Consolis CES), tootmine ja transport
Toodete nomenklatuur: õõnespaneelid, postid, talad, seinaelemendid ja trepid
E-Betoonelemendi projektijuht: Kristjan Leht

“Projekteerime, toodame ja tarnime Tallinna tuiksoonele kerkiva SG ärihoone elemendid. Tegemist on huvitava ehituslahendusega, sest hoone eritasapindadele paigutatakse ostu-, büroo- aga ka parkimispind. Hoone katuseparkla lahendus võimaldab hiljem pääseda otse teise korruse kaubandus-ja teeninduspindadale.

Pärnu mnt äärde kerkiva ärihoone elemenditarned lõppevad käesoleva aasta suvel, hoone valmib lõplikult 2020. a.,” kommenteerib E-Betoonelemendi projektijuht Kristjan Leht.


Fotod: https://arimaja.ee

SG ärihoone arendaja on Silikaat Grupp, mille alla koondub 31 Eesti kapitalil põhinevat ettevõtet. Silikaat Grupi ettevõtted on justkui läbilõige Eesti ettevõtlusest, ulatudes põllumajandusest ja tootmisest kuni kinnisvara arenduse ja jaekaubanduseni. Tuntumad Silikaat Grupi ettevõtted on OÜ Järve Kaubanduskeskus, AS Silikaat, Aatrium Sisustuskaubamaja AS ning põllumajandusettevõtted Kõo Agro OÜ  ja Mangeni PM.

 

Lisainformatsioon: https://arimaja.ee