Menu

Rakverre kerkib Baashalli™ lahendusel põhinev laohoone

31/05/2022

E-Betoonelement OÜ ja Pomemet OÜ sõlmisid koostöölepingu Rakverre, Papiaru 7 valmiva Baashalli™ täislahendusel põhineva laohoone elementide projekteerimisele, tarnele ja paigaldamisele.

Projekt: Rakvere Baashall™ laohoone
Asukoht: Papiaru 7, Rakvere
Tellija: Pomemet OÜ
Töövõtt: projekteerimine (CES), tootmine, transport ja paigaldus
Müügiinsener: Neeme Kasela
Projektijuht: Toomas Böttcher
Tarne: august 2022

E-Betoonelemendi projektijuht Toomas Böttcher: „Pomemeti baashall, mis sel suvel Rakveres valmib, hõlmab elementehituse terviklahendust – E-Betoonelement projekteerib (koostöös sõsarettevõttega CES), toodab, transpordib ja paigaldab laohoone elemendid. Kliendile on see väga lihtne ja mugav lahendus, sest hoone terviklahendus tuleb ühelt tegijalt ja nii on suhtlus maksimaalselt kiire.

Baashall™ on ülimalt hästi toimiv lahendus – aastatega väljatöötatud ja arendatud moodulsüsteem oma lihtsuse ning projekteerimise ja püstitamise kiirusega töömaal, on klientide poolt armastatud valik. Tegemist on kvaliteetse ja kestva elementhoonega, mida iseloomustab ka hea varga- ja tulekindlus.

Pomemeti laohoone seinaelemendid saavad väljast halli vormipinna ja seest rullipinna viimistluse, katuslae katavad kahekaldelised HTT-ribipaneelid.“

E-Betoonelemendi paigaldustööd toimuvad augustis, hoone valmib lõplikult käesoleva aasta lõpuks.

Loe Baashalli™ lahenduse kohta täpsemalt SIIT.

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down