Menu

Paekalda tn kaks 8-korruselist korterelamut valmivad koostöös Merko Ehitus Eestiga

24/02/2022

E-Betoonelemendi ja Merko Ehitus Eesti koostöös valmivad Lahekalda elamupiirkonna kaks 8-korruselist korterelamut aadressidega Paekalda 23/1 ja 23/2.

Projekt: Lahekalda korterelamud
Aadress: Paekalda 23/1 ja 23/2, Tallinn
Tellija: Merko Ehitus Eesti AS
Toodete nomenklatuur: õõnespaneelid, sise- ja väliseinaelemendid, rõdud, talad, postid ja trepid
E-Betoonelemendi müügiinsener: Olga Feshchenko
E-Betoonelemendi projektijuht: Toomas Böttcher

E-Betoonelemendi müügiinsener Olga Feshchenko: „E-Betoonelement tarnib Lahekalda elamurajooni kahe korterelamu tarbeks sise- ja välisseinaelemendid, õõnespaneelid, talad, postid, rõdu- ja trepielemendid. Kaks 8-korruselist korterelamut valmivad koostöös Merko Ehitus Eesti AS-iga, kellega koostöös on meil valminud mitmed ühiskondlikud-, kaubandus-, tööstus- ja eluhooned, viimati Tallinna Muusika- ja Balletikool, mis avatakse käesoleva aasta 1. septembril.“

Lahekalda elupiirkond asub Kadrioru ja Pirita vahel, Maarjamäe paekalda looduskaunil kõrgendikul. Ühelt poolt pääseb Lahekaldast kergesti Jaapani Aeda ja Kadriorgu imelisi vaateid, kultuuri ja maitseelamusi kogema. Teisalt on lähedal ka sportimisvõimalused, rannapromenaad ja terviserajad. Hea bussiliikluse ühendus tagab autota mugava ligipääsu ka südalinnale. Lastele mõeldes valmib korterelamute ette mänguväljak.

E-Betoonelemendi tarned algasid eelmise aasta lõpus ja kestavad käesoleva aasta juunini. Korterelamud valmivad 2022. lõpuks.

Foto allikas ja lisainformatsioon: https://merko.ee/lahekalda/

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down