Menu

Ohutuspäev 2023: Consolis Baltikumi eesmärk on ohutum töökeskkond

25/09/2023

Oleme Consolise ettevõttena uhked, et korraldame iga-aastast ohutuspäeva. See sündmus ajendab ja kohustab meil turvalisemat töökeskkonda looma ja ühendab sealjuures meeskonda. Koos 17 ettevõttega Consolises ja Baltikumis, E-Betoonelement Eestis, Consolis Latvija Lätis ja Betonika Leedus, sümboliseerib Ohutuspäev 2023 meie ühist panust ja konkreetseid tegevusi ohutuse tagamisel. Oleme järjepidevalt selle eesmärgi nimel töötanud ja astunud selleks konkreetseid samme. Lisaks igapäevastele tegevustele, sisukatele koosolekutele ja aruandlusele tulemustest koondab ohutuspäev erinevad ohutuskoolitused, töötoad ja praktilised ülesanded ühte päeva.

Dmitrijs Mezinskis, Consolis Baltikumi tootmisdirektor: „Oleme keskendunud nii pikaajalisele ohutusstrateegiale kui ka igapäevastele tegevustele, et tagada turvaline töökeskkond meie kõigile töötajatele. Kord aastas tõstame esile ohutust ja heaolu täispika koolituspäevaga - Ohutuspäevaga! Baltikumis toimub ohutuspäev E-Betoonelemendis täna, 25. septembril, Betonikas 27. septembril ja Consolis Latvijas 29. septembril osana Consolise ülesest ohutusnädalast.
Ohutuspäev sisaldab hästi struktureeritud töötubasid, mida viivad läbi oma ala spetsialistid. Eesmärk on pakkuda töötajatele väärtuslikku juhendamist töökoha ohutuse suurendamisel ja üldise heaolu edendamisel. Töötoad hõlmavad tehnilisi aspekte nagu tõstukiga töötamist, ohutuid töövõtted, ohtude tuvastamist ja heaolu töökeskkonnas. Osalejad saavad ka esmaabi- ja tuleohutuskoolituse ning teadmised oskuslikult tuleohu korral reageerimiseks .
Üks oluline teema on meie ühine vastutus turvalise töökeskkonna tagamisel ja seda väljendab slogan „Ära kõnni mööda", millega julgustame kõiki oma töötajaid aktiivselt tähelepanu pöörama ja lahendama võimalikke ohuolukordasid.
Olen tänulik meie meeskondadele aktiivse osalemise eest ja soovin avaldada tänu kõigile korraldajatele, kes on atraktiivsed ja harivad töötoad loonud. Töötubade juhendajate panus ja teadmised on abiks turvalisema töökeskkonna loomisel, parendades meie kõigi oskusi, teadmisi ja heaolu.”

Baltikumi keskplaneerija ja projekteerimise projektijuht Tatjana Sizova: „Ohutus Consolises seisneb töökeskkonna loomises, kus mina ja minu kolleegid tunneme end turvaliselt ja väärtustatuna, kus saame täita tööülesandeid tarbetuid riske võtmata. Ohutus ei ole lihtsalt reegel, see on lubadus, mida me täidame. Sõbralikkus ei ole lihtsalt viisakus, see on viis, kuidas me koos töötame. Need väärtused kujundavad keskkonna, kus igaüks saab end hästi tunda ja areneda. Ohutuspäeva teema „Ära kõnni möödu" tuletab meile meelde, et peame tegutsema - kui näen ohtlikku olukorda, siis ma sekkun. Me hoolime üksteisest."

Tutvu tehaste ohutusvideoga:

Kokkuvõttes on ohutuspäev meeldetuletus meie ühisele panusele ja pühendumusele tagada kolleegide ohutus. See rõhutab, et turvaline töökultuur saab tekkida ainult siis, kui kõik aktiivselt panustavad ja vastutuse võtavad. Loe lisaks: https://betoonelement.ee/vaartused/

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down