Menu

Mardi Majade tarned on alanud

04/06/2013

AS E-Betoonelement on sõlminud OÜ KRTL-ga lepingu, et toota ning transportida raudbetoonelemendid äripindadega korterelamutele Mardi tn 4 ja 6 kinnistutele.

Hooned on kavandatud rajada vaivundamentidele. Vaiadele valatakse monoliitbetoonist röstvärgitalad ja röstvärgitaldmikud. Kandeseinteks on valdavalt monteeritavad raudbetoonist seinapaneelid. Keldrikorruse seinapaneelid on ühekihilised ja 200 mm paksused, maapealsete hooneosade siseseinad aga ühekihilised raudbetoonpaneelid paksusega 200 mm.

Välisseinad on kolmekihilised kogupaksusega 430 mm. Keldri- ja esimesel korrusel on raudbetoonist monteeritavad postid. Hoonete kandvaks vahelaeks on monteeritavad õõnespaneelid paksusega 220 mm ja keldris paksusega 220 kuni 320 mm. Trepid on samuti monteeritavatest raudbetoonelementidest.

Fassaadid tehakse monteeritavatest raudbetoonpaneelidest. Paneelid kaetakse tehases värvilise pesubetoonist viimistlusega. Kasutatakse kahte põhitooni – valget marmorkillustikku ja musta graniitkillustikku. Viimase korruse osas kasutatakse ka reljeefseid paneele mitmevärvilise halli ja musta tooni viimistlusega.

Mardi Majad on viimaste aastate suurim kesklinna elamispindade arendus, mis algab 2013 ja valmib 2015. aasta lõpuks.

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down