Menu

Juba homme toimub TalTech’is võistlus „Betoonitalent 2023“

17/05/2023

Iga-aastane mõõduvõtt parima betooni valmistamiseks „Betoonitalent 2023“ võistluse raames toimub juba homme Tallinna Tehnikaülikoolis. Päev algab kell 10.00 Merko Ehitus Eesti poolt läbiviidava betooniteemalise loenguga ja kell 11.00 liigutakse TalTech Tudengimaja parklasse, kus toimub parima betooni valmistamise võistlus. Osalevad nii üliõpilased, gümnasistid kui ka professionaalid tegusatest ettevõtetest. Sündmuse eestvedaja on TalTech’i Inseneriteaduskonna üliõpilaskogu koos lektor Tanel Tuisuga, oma panuse võistluse korraldamisse annab E-Betoonelemendi meeskond.

Ajakava:
10.00 - Merko Ehitus Eesti betooniteemaline loeng, SOC-211a auditoorium
11.00 - võistlus „Betoonitalent 2023“, TalTech Tudengimaja parkla

„Betoonitalent 2023“ võistlusel saavad osalejad oma oskused proovile panna ise betooni valmistades. Võisteldakse kahes kategoorias: „Tugevaim betoon“, kus võistluse eesmärk on valmistada võimalikult tugev betoon. Betooni valmistamise ja tihendamise tehnoloogia ei ole reglementeeritud. Ja „Täpseim betoon“, kus eesmärk on valmistada kuubik, mille survetugevus on võimalikult lähedal 33 MPa-le, kasutades sealjuures joogivett.
Betoonitalent 2023 võistluse tulemused selgitatakse välja pärast betooni täielikku kuivamist ja katsekehade testimist orienteeruvalt kuu aja pärast. Võistluse auhinnafond on 1200€ ja lisaks parima betooniloojale hinnatakse ka osalejate kostüüme, mis võib üllatusauhinna tuua.

Võistlusel osalejate nimekiri on kinnitatud, kuid pealtvaatajad on kõik kohapeale väga oodatud kaasa elama. Sündmus loob võimaluse kohtuda valdkonna spetsialistidega, vahetada teadmisi ja luua uusi tutvusi.

Lisainformatsioon „Betoonitalent 2023“ võistluse kohta: https://www.facebook.com/events/1215505895739711

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down