Menu

Järve tornidele on viimane element tarnitud

13/05/2020

E-Betoonelement tarnis valmivatele Järve tornidele viimase elemendi. Koostöös pikaaegse partneri TTP-ga on Tallinna tuiksoonele valminud oluline maamärk kahe kauni kõrghoone näol, millest üks on 18-ne ja teine 19-ne korruseline. Kauni ja unikaalse arhitektuuriga hooned tõmbavad endale tähelepanu kõigilt möödujatelt, pakkudes ise hoonete elanikele suurepärast vaadet Tallinna linnale ja lahele.

E-Betoonelemendi töövõtt Järve tornidel hõlmas projekteerimist, tootmist, transporti ja paigaldust. Koostöö arendaja TTP-ga jätkub Õismäel asuva Pöörise elamukvartali ehitamisel. 

Projekt: Järve tornid, Järve tn 2, Tallinn
Tellija: TTP AS
Arhitekt: Martin Aunin
Teenused: elementlahendus – projekteerimine, tootmine, transport ja paigaldus. 
E-Betoonelemendi projektijuht: Toomas Böttcher

Toomas Böttcher, E-Betoonelemendi projektijuht: „Järve tornide projekt on E-Betoonelemendi jaoks oluline maamärk, sest 18- ja 19- korruselised tornid on esimesed nii kõrged ehitised, mis meie tehastest tulnud elementidest valminud.

Mul on heameel E-Betoonelemendi meeskonna üle, kes alates projekteerimisest, elementide toomisest tehases kuni töömaal paigaldajateni välja, panustasid kõik hoolega ja tegid omavahel suurepärast koostööd. Tänud ka meie sõstarettevõtte CES projekteerijatele ja koostööpartneritele Empius OÜ-st ja DMT Insenerid OÜ-st, kelle panus oli oluline projekti tähtaegses valmimises.

Tornide terviklik elementlahendus, alates projekteerimisest kuni paigalduseni, võimaldas ka meie heale ja pikaaegsele koostööpartnerile TTP-le pakkuda maksimaalselt parimat kvaliteeti ja meil on heameel, et taaskord on nendega koostöös valminud nii oluline projekt mõlema ettevõtte jaoks.“

Järve tornid valmivad lõplikult 2021. aastal.

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down