Menu

Järgmisel nädalal tervitame teid Soomes Sarka messil

19/01/2023

E-Betoonelemendi põllumajandustoodete üksus CABRO osaleb järgmisel nädalal, 27.-28. jaanuaril, Soomes põllumajandusmessil Sarka. Kahepäevasel messil tutvustame kauakestvaid ja ökonoomseid elementlahendusel põhinevaid mahuteid ja silohoidlaid.


E-Betoonelemendi CABRO üksuse projektijuht Kaido Kindel: „Oleme taas Soomes kohal ja tervitame kõiki huvilisi värske väljanägemise saanud messiboksist. Heameelega kohtume oma praeguste ja uute klientidega ning jagame informatsiooni Soome turul hästi vastuvõetud Acontank™ mahutitega seonduvalt. Lisaks sellele tutvustame oma võimekusest paigaldada Aconsilo™ silohoidlaid. Saaremaal, Kärlas, valminud silohoidlast saab vaadata lühiklippi meie messiboksi ekraanilt.”

Messikülastajaid ootame uue väljanägemise saanud messiboksis:

Vaata, kuidas Kärlas silohoidla elemente püstitati:

Sarka messil kohtuvad põllumajanduse, energeetika ja metsanduse valdkonna inimesed, kes lisaks messile saavad kogeda ka huvitavad seminare, paneeldiskussioone ja ajurünnakuid.

Sarka mess on avatud 27.-28.1.2023, reedel kella 9-17 ja laupäeval kella 10-16, aadressil Seinäjoki Areena, Kirkkokatu 23, 60220 Seinäjoki.

Lisainformatsioon ja piletiinfo: https://pytinki.fi/sarka/

Loe täiendavalt CABRO üksuse poolt paigaldatavate Acontank™ mahutite ja Aconsilo™ silohoidlate kohta: https://betoonelement.ee/lahendused/cabro/

Kohtumiseni messil!

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down