Menu

Esmakordselt Eestis astub üles maailma üks hinnatumaid jazzartiste, funkmuusik Maceo Parker

11/11/2005

Saksofonivirtuoos ja tema 8-liikmeline bänd annavad Eestis eksklusiivkontserdi 26. novembril E-Betoonelemendi Harku tehases.

Maceo Parkeri Eesti kontsert on ainulaadne mitmeski mõttes. Traditsioonilise kliendiüritusena alguse saanud kontserdid Harku betoonitehases on väljunud algselt plaanitud formaadist ja muutunud omaette elujõuliseks ettevõtmiseks, mis on kogunud tuntust ja põhjustanud kõneainet ka väljaspool üritusel osalenute ringi. Kontsert toimub tavapärase kontsertsaali asemel E-Betoonelemendi Harku tehases - tööstushoone seinte vahel sünnib eriline fluidum, mille tuumaks on tippmuusika, hea seltskond ja eriline atmosfäär.

Kaasakiskuv saab olema ka show ise - Parker ja tema 8-liikmeline bänd pakuvad jazzisõpradele enneolematut pidu, kus passiivseks pealtvaatajaks ei jää keegi. Muusika laveerib James Brown´i 60-ndate aastate soul-i ja George Clintoni 70-ndate freaky-funk-stiili vahel, mis on vürtsitatud hip-hop-i elementidega.

E-Betoonelemendi kutsel esines Eestis eelmisel aastal maailmakuulus saksofonivirtuoos James Carter, 2003. aastal Brasiilia jazzlauljatar Tania Maria ja 2002. aastal Kurt Elling.

Uudis Delfis 24/11/2005: Mainekas saksofonist Maceo Parker Eestis

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down