Menu

Uuselamurajoonis KODU PIRITAL on pooled majad valmis

11/08/2005

Objekt: Padriku tee kortermajad
Asukoht: Tallinn, Padriku tee 1-4
Arhitektid: Meeli Truu ja Andres Saar, Arhitektuuribüroo Nord Projekt
Projekteerija: TA Konsult
Elemenditöövõtt: E-Betoonelement
Arendaja ja ehitaja: TTP

Kodu Pirital projekti raames valmib kokku rohkem kui paarkümmend "ruut" -ja "ringmaja". Merivälja tee ning Randvere tee vahelisel alal valmib kolmanda etapina kokku 3 erilise lahendusega korterelamut.

E-Betoonelement alustas elemenditäistöövõttu 2004 aastal, viimane maja peaks paigaldatud saama 2006 kevadel. Tänaseks on monteeritud 16 hoonet, peaaegu teist sama palju on veel ees. Meie poolt on struktuurvärvitud välisseinaelemendid, vahelaed, lihvitud trepielemendid ja rõdud.

Hooned koosnevad ühtsetest tuumikosadest, kuid majadel on väliselt erinevad lahendused. Nii on piirkonnale vaheldus antud majade väliskoorega: erinevat kuju ja materjalist rõdude ning värvilahendustega. Rõdude kuju järgi on majad tinglikult nimetatud Ruut- ja Ringmajadeks, millede erikorruselisi variante iseloomustab sarnaste arhitektuuriliste elementide kasutamine, läbimõeldud planeering, ühtne tonaalsus, loodusklike materjalide ning laiade klaaspindade kasutamine ning avarad terrassid ja rõdud. 4-kordsed kortermajad on ühe trepikojaga, vähene korterite arv hoones loob privaatsust ning piirkonna kõrghaljastus loodusliku elukeskkonna.

More news

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down