Menu

Eile esines maailmakuulus Brasiilia jazzlauljatar Tania Maria E-Betoonelemendi Harku tehases

13/11/2003

Kolmapäeval, 12. novembril andis esmakordselt Eestis ekslusiiv-kontserdi maailmakuulus Brasiilia jazzlauljatar Tania Maria, kes on kõrgelthinnatud laulja ja helilooja nii Euroopas kui Ameerikas. Jazzstaar saabus pikaajaliste koostööpartnerite

E-Betoonelemendi ja Saint-Gobain Isover Eesti kutsel esinema nende aastalõpupeole ja sünnipäevaüritusele.

Tania Maria on staar, kelles põimuvad stiilid popist jazzini ning bluesist brasiilia muusikani. Keev temperament, erakordne hääl, briljantne klaverimäng ning meeleolukas improvisatsioon on märksõnad, mis iseloomustavad brasiillanna esinemist ning loomingut.

“Muusika valis mind ja mina valisin muusika. Muusika on minu missioon”, ütleb Brasiilia lauljatar, pianist ja helilooja Tania Maria (1948), kes sai maailmas tuntuks 80-ndate alguses. Brasiilia muusika saadikuna on Tania Maria esinenud pea kõikidel maailma olulistel jazzfestivalidel ja -kontsertidel, osalenud paljudes raadio- ja televisiooniprogrammides ning salvestanud igal aastal heliplaadi.

E-Betoonelemendi turundusdirektor Liivo Leismanni sõnul on tippmuusika väärtustamine ja toetamine osa ettevõtte väärtustest ning traditsioonidest. “Eelmisel aastal andis Harku suures tehases kontserdi jazziajakirjade poolt sajandivahetuse parimaks meeslauljaks tunnistatud Kurt Elling, varem oleme oma parimaid koostööpartnereid kutsunud rütmishow Stomp ning Jaapani hiigeltrummide ansambel KODO esinemisele ,” lisas Leismann.

Loe lisaks pressiteateid:

Immo Mihkelsoni artikkel 13.11.2003 Postimees "Brasiillanna Tania Maria räägib õnnest"

Immo Mihkelsoni artikkel 13.11.2003 Postimees "Laulud kinniste uste taga"

More news

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down