Menu

Eesti Ehitusinseneride Liidul on uus juhatus

27/04/2018

E-Betoonelemendi projekteerimisosakonna juhataja Jaanus Olopi 2-aastane ametiaeg Eesti Ehitusinseneride Liidu (EEL) esimehena on lõppenud ja tema asemel valiti esimeheks Maru Ehitus AS-i arendusdirektor Margo Dengo. Esinduskogu "tõusvaks" aseesimeheks on Kaspar Ots, kes kuulub Consolis gruppi ja on seal CES üksuste direktor.

Eesti Ehitusinseneride Liit järgib Euroopa katusorganisatsiooni ECCE (European Council of Civil Engineers) rotatsiooni põhimõtet, mille kohaselt kestavad esimehe volitused 2 aastat, peale mida jätkab ta juhatuse liikmena ning esimehe kohale asub nn „tõusev“ juhatuse liige, kui ta osutub esinuskogu poolt valituks. Taanduva esimehe asemele valitakse uus juhatuse liige, kellest võib 2 aasta pärast saada juhatuse esimees, kui ta osutub esinduskogu poolt valituks.

Margo Dengo - esimees (Maru Ehitus AS arendusdirektor)
Kaspar Ots – „tõusev“ aseesimees (Consolis grupi CES üksuste direktor)
Jaanus Olop - „taanduv“aseesimees (E-Betoonelement AS projektimeeskonna juhataja)

EEL osaleb Eesti ehitusvaldkonna teadus- ja hariduspoliitika kujundamisel ning ehitusalaste õigusaktide, normide ja standardite väljatöötamisel. Ehitusinseneride kutseoskuste arendamiseks korraldab EEL ehitusvaldkonna spetsialistidele täiendõpet. EEL on ehitusinsenere esindav organisatsioon suhtluses teiste ehitusvaldkonnas tegutsevate organisatsioonidega Eestis ja väljaspool Eestit. EEL-l on hea koostöö Soome (RIL), Läti (LACE) ja Leedu (LSIS) ehitusinseneride liitudega.

EEL on Eesti Vabariigi ehitusala inseneride vabatahtlik ühendus, kuhu kuuluvad lisaks individuaalliikmetele kollektiivliikmetena Eesti Veevarustuse ja Kanalisatsiooni Inseneride Selts, Eesti Kütte- ja Ventilatsiooniinseneride Ühendus, Eesti Geotehnika Ühing ning Eesti Veeinseneride Liit.

Veel uudiseid

Kõik õigused kaitstud © 2024 E-Betoonelement OÜ Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down